• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 155

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15881089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623755 15881089 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.Oaza ciszy w centrum miasta!***Tylko w SDP Nieruchomości***Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom położony w cichej, zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (12 395 zł/m2)

6
3
129 m2
1980
15864540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268679 15864540 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 584 000 PLN (15 023 zł/m2)

6
2
172 m2
2016
15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026
15852402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27030839 15852402 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15847182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903753 15847182 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalne, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15801640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26245112 15801640 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602 Dom wolnostojący na Strachocinie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wschodniej części Wrocławia - Strachocin.To spokojna osiedle domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej.Układ pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 999 PLN (6 071 zł/m2)

5
3
280 m2
1980
15844114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26821414 15844114 Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi i par, które chcą mieszkać komfortowo, aktywnie i blisko centrum miasta. To...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15826852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649580 15826852 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Graniczy ona z j...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 580 000 PLN (9 576 zł/m2)

7
-
165 m2
1975
15810724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26417635 15810724 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na Maślicach spokojnej, zielonej dzielnicy we Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
1930
15795701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26102381 15795701 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Położony w cichej okolicy, wśród niskiej zabudowy.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (7 174 zł/m2)

4
3
195 m2
1985
15815668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649497 15815668 Opiekun oferty:Jarosław BiegańskiNr Licencji PFRN 28466tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, wśród kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, dwa parki, staw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (10 263 zł/m2)

6
3
190 m2
1997
15796576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122476 15796576 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Budynek wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Kilkulokalowa nieruchomość o powierzchni mieszkalnej w wysokości 775,10 m2 oraz powierzchni gospodarczej w wysokości 188 m2 (powierzch...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 000 PLN (3 225 zł/m2)

7
3
775 m2
1990