• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 166

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15850805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dla rodziny. Budynek wysokiej jakości. 27007474 15850805 PROWIZJA 0%BEZ PCCPolecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim.Wjazd przez bramę otwieraną pilotem.Do bliźniaka przynależą 2 miejsca parkingowe, metalowa rowerownia.Ogród-252,65 m2.ZESTAWIENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (11 371 zł/m2)

5
2
175 m2
2026
15595129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielopokoleniowy, sauna, oranżeria, 2 tarasy 22071257 15595129 Polecam wyjątkowy segment skrajny usytuowany przy cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki.W cenie domu może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach.Budynek z ogromnym potencjałem.Powierzchnia - 422 m2 (użytkowa 368 m2).Działka 580 m2.4 miejsca...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (7 346 zł/m2)

7
4
422 m2
1996
15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15635076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22935745 15635076 ul. BelgijskaPrzestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej z 1997 roku o pow. 160 m usytuowany na działce o pow. 169 m na Muchoborze Małym. Dom składa się z następujących kondygnacji: na poziomie zero znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (9 688 zł/m2)

5
3
160 m2
1997
15635452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22943904 15635452 Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym z nieużytkowym poddaszem. W budynku znajdują się: na parterze ...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 245 000 PLN (11 572 zł/m2)

4
-
194 m2
2015
15857754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133099 15857754 Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt pełni funkcję przedszkola cieszącego się dużym powodzeniem. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 000 PLN (12 208 zł/m2)

9
4
385 m2
1990
15871092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456906 15871092 Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 146m2 + strych nieużytkowy, wykończony około 60m2.Nieruchomość znajduje się na działce 206m2 położonej w dzielnicy Muchobór Wielki. NOWA SUPER OBNIŻONA CENA 1.450.000PLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (9 932 zł/m2)

4
-
146 m2
2002
15831354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26692995 15831354 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT , WYGODĘ I  ZARAZEM SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM. Dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005 r. Dom 2-kondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykoń...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 670 000 PLN (8 350 zł/m2)

5
2
200 m2
2005
15880019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27614269 15880019 REZERWACJA OFERTY Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – be...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (7 285 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15528526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20566243 15528526 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. Dom wolno stojący, wybudowany w 2012 r. o pow. użytkowej ok 210 m2., 2-kondygnacyjny , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykończone przez architekta w neutralnych kolorach oraz obowiązu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 000 PLN (11 042 zł/m2)

6
2
240 m2
2012
15872621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499266 15872621 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Polecam do kupienia piętro zadbanego dwurodzinnego domu (95,4m2) wraz z poddaszem do wyłącznego korzystania z możliwością adaptacji oraz piwnicami o łącznej powierzchni 29,5m2. Działka wielkości 491 m2 jest ładn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 000 PLN (7 642 zł/m2)

3
1
137.4 m2
-