• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Działki na sprzedaż Dolnośląskie Wilcza

Znalezionych ofert: 1

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15834201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26814129 15834201 NA SPRZEDAŻ działka budowlana widokowa WILCZA, GM. KŁODZKO spokój i naturaNa sprzedaż atrakcyjna działka położona, w malowniczym rejonie Kotliny Kłodzkiej, w otoczeniu lasów, terenów zielonych i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Działka idealna dla o...

Wilcza (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

999 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
18091 m2
-