• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Świdnica

Znalezionych ofert: 64

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15829017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26884604 15829017 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m² , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy. Lokal składa się z trzech pokoi i charakteryzuje się...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (5 947 zł/m2)

3
-
57 m2
1940
15860699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27183071 15860699 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m² , położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5 mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (3 852 zł/m2)

3
-
88 m2
1900
15821942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26749556 15821942 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku. Nieruchomość położona jest na 3. piętrze kamien...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

279 900 PLN (5 183 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m². UWAGA!!! NOWA CENA!!! 285000 zł!!! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (6 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1867
15852555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036126 15852555 Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m² parter blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne… i są takie, które mają klimat i charakter . To właśnie jedna z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

589 000 PLN (8 414 zł/m2)

2
-
70 m2
1900
15771039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25569113 15771039 Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: Przestronny salon z aneksem kuchennym - jasny i przytulny, z bezpośrednim wyjściem na taras, Dwa ustawne pokoje , każdy również z własnym wyjściem na taras,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

879 000 PLN (9 253 zł/m2)

3
-
95 m2
2014
15308272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15397722 15308272 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m 2 w kamienicy na 1 piętrze blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - sal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

859 000 PLN (6 270 zł/m2)

4
-
137 m2
1800
15814848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619516 15814848 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Klimatyczne, przestronne mieszkanie w fantastycznej lokalizacji - 104 m², 3 pokoje, 2 piętro, kamienica, ŚWIDNICA Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m² , poło...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

569 000 PLN (5 471 zł/m2)

3
-
104 m2
1930
15779354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25772468 15779354 Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy, w zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 41,7 m² znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (8 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1933
15444863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18704169 15444863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - salon ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

874 900 PLN (5 302 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15376755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17149498 15376755 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - 3 pokoje - kuchnia - przedpo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (3 793 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15667230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23596084 15667230 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA!!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

229 000 PLN (4 872 zł/m2)

2
-
47 m2
1935