• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Pietrzykowice Fabryczna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pietrzykowice i Fabryczna

Znaleźliśmy 2,388 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15896913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991672 15896913 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,60 m, położone na spokojnym osiedlu Gajowice. Nieruchomość wyróżnia się wysokimi sufitami, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym charakterem wnętrz, łączącym kl...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

2
-
63 m2
1930
15796986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134706 15796986 Apartament na sprzedaż Szklarska Poręba, ul. HoffmanaPowierzchnia: 41,4 m² Rok budowy: 2022 (nowe budownictwo) Piętro: parter Czynsz: 780 zł (w tym ogrzewanie, woda, zarządca, śmieci) Cena zawiera miejsce parkingowe!  Idealny pod najem krótkotermino...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

610 000 PLN (14 878 zł/m2)

2
-
41 m2
2022
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15884882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714189 15884882 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką!Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ulica Michalczyka to lokalizacja łącząca...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

725 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2025
15861719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210919 15861719 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 ***for english scroll down***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w ścisłym centrum Wrocławia z pięknym widokiem na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (16 818 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020