• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Pietrzykowice Fabryczna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pietrzykowice i Fabryczna

Znaleźliśmy 2,391 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15897380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000976 15897380 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy.Nieruchomość o powierzchni 53 m2.Lokal składa się z:- 3 pokoi,- łazienki,- oddzielnej kuchni,- zabudowanego balkonu.Do nieruchomości przynależy ró...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

449 000 PLN (8 472 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15897375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28000968 15897375 Krzykikawalerka1pok.piwnicauniwersytettopPrezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, przy ulicy Komandorskiej we Wrocławiu.Nieruchomość znajduje się na parterze z 4 pięter. Rozkład:- pokój,- kuchnia, - łazienka,- korytarz.Do miesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

425 000 PLN (15 735 zł/m2)

1
1
27.01 m2
1960
15897316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000893 15897316 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 197 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15897287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999207 15897287 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15897235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998708 15897235 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 759 zł/m2)

1
1
27.72 m2
2012
15896824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988454 15896824 Marcinkowice 81 m² BEZ PCC Ogród Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta inwestycja w Marcinkowicach (gmina Oława) t...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

599 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
1
81 m2
2006
14899361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4265401 14899361 Mieszkanie na parterze z osobnym wejściem blisko Parku Zdrojowego. Zrobiona została nowa łazienka oraz przygotowano miejsce na aneks kuchenny. Wydzielony został pokój dzienny, jadalnia i dwa mniejsze pokoje do własnej aranżacji. Do dyspozycji właści...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
62 m2
1995
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof DudekOtoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwary. Mieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026