• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Fabryczna Ibn Siny Awicenny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siny, Ibn i Awicenny

Znaleźliśmy 298 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Fabryczna Wrocław Dolnośląskie

15886099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747198 15886099 OKAZJA!! 2 pokoje z oddzielną kuchnią DO REMONTUOferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Stalowej, na osiedlu Gajowice.UKŁAD POMIESZCZEŃNa powierzchnię 48 m2 składają się:- salon z zachodnią ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

520 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
-
48 m2
1963
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15714899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24475972 15714899 Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne rozwiązania w duchu ekologii.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602?101?602Oto...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

2
1
56 m2
2025
15893210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904105 15893210 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

441 043 PLN (16 335 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15620392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22605673 15620392 OPIEKUN OFERTY:Barbara Bobertel. 602 101 602 Zamieszkaj przy lesie na osiedlu Malowniczym!!!Piękne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni. Idealne miejsce dla osób aktywnych.STANDARD MIESZKANIA:Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Świeżo odmalow...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15867472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347731 15867472 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60,47 m, położone w kamienicy na osiedlu Grabiszyn, w pobliżu centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących solidną zabudowę, przestrzeń oraz dobrą lokaliza...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (12 167 zł/m2)

3
-
60 m2
1937
15830741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26678293 15830741 Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 61,59m2 i znajduje si...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

794 511 PLN (13 025 zł/m2)

2
1
61 m2
2026
15858096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27138750 15858096 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 85,12 m2 zlokalizowane w najprężniej rozwijającej się części Wrocławia w apartamentowcu na wrocławskich Żernikach.Deweloper realizujący projekt to spółka...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 347 938 PLN (15 836 zł/m2)

4
-
85.12 m2
2026
15741021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24962716 15741021 Cena: 609 999 złMetraż: 48 m²Piętro: 13 Lokalizacja: ul. Wróbla, Grabiszyn WrocławStan prawny: pełna własnośćMIESZKANIE DO REMONTULokalizacja:Mieszkanie znajduje się w popularnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Grabiszyn. To doskonała propozycja ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 999 PLN (12 708 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15431720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18416777 15431720 Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "Ogrody Hallera". Usytuowane jest na 1 piętrze, 3 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie jasne i słoneczne, usytuowane w kie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (19 750 zł/m2)

2
-
40 m2
2014
15149008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie_2%_Oporów_Obok_Parku_2_BALKONY 11013721 15149008 Mieszkanie od dewelopera, BEZ Prowizji, BEZ podatku 2% PCCNa sprzedaż nowe, dwustronne mieszkanie obok parków. Najbardziej zielona część Oporowa. 7 km do wrocławskiego Rynku.•Lokalizacja: Oporów•Ilość pokoi: 2+ salon z kuchnią•Metraż: 57,3 mkw.•Kuchn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 130 PLN (9 985 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15705658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń 24283506 15705658 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Wysokie sufity Bez PCC i prowizji!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o powierzchni 74,99 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, nowoczesnym budynku. Idealne zarówno dla pary, rodziny...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

892 381 PLN (12 059 zł/m2)

4
-
74 m2
-