• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki Wrocław

Znalezionych ofert: 453

15897241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998914 15897241 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 990 PLN (14 943 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2012
15895135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27959915 15895135 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 852 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15894287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939531 15894287 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 330 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1905
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15897169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996197 15897169 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkani...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 384 PLN (12 383 zł/m2)

2
1
48 m2
2027
15897167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996195 15897167 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 67,40m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Ciekawy układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 29,77m2 z salonu wyjście na duży balkon o pow. 10,76m2, w m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

993 409 PLN (14 827 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15897228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998302 15897228 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG BELOWNa sprzedaż apartament o powierzchni 43 m², położony w prestiżowej dzielnicy. Lokal znajduje się w 9-piętrowym budynku z 2016 roku, w zadbanej klatce schodowej i spokojnej okolicy. Apartament jest...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

1
-
43 m2
2016
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15858374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Gotowe | Garaż | Rynek, Parki, UE - 10min 27146980 15858374 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta i zapewnia wygo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15896444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 3-pokoje | ATAL Tower | Bulwary Wrocław 27980242 15896444 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu — Atal Towers. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, miejski styl życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (17 896 zł/m2)

3
2
67 m2
2017