• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 506

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15872270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488973 15872270 Nowe 4 pokoje Balkon Wysoki standard Garaż podziemnyNa sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66,48 m², położone na 1. piętrze kameralnego apartamentowca z 2025 roku.Lokal jest całkowicie nowy i nigdy wcześniej nie by...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

987 950 PLN (14 969 zł/m2)

4
1
66 m2
2026
15897150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995751 15897150 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

563 381 PLN (20 866 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27986458 15896724 Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewitalizacji. ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 982 PLN (14 423 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15896407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979455 15896407 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 663 PLN (13 527 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15896412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979451 15896412 Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 28,64m2 oraz dwa oddzielne pokoje o pow. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 105 646 PLN (16 260 zł/m2)

3
1
68 m2
2025
15896411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979450 15896411 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Głó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 976 PLN (12 230 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15896410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27979449 15896410 Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

583 035 PLN (18 808 zł/m2)

1
1
31 m2
2027
15896228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973062 15896228 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 869 PLN (17 477 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970806 15896151 Oferta m2 w cenie 9999 obowiązuje do momentu podpisania 3 pierwszych umów .Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 044 PLN (10 074 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15896148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970802 15896148 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym walo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

809 336 PLN (13 718 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15896146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970797 15896146 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

587 979 PLN (18 967 zł/m2)

2
1
31 m2
2025