• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 541

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15861977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221038 15861977 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową!Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otoc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 665 PLN (26 794 zł/m2)

3
2
55 m2
2025
15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Przestronne mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Obecnie jeden pokój został przedzielony lekką ścianką działową na potrzeby rodziny i mieszkanie sk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 030 PLN (11 550 zł/m2)

3
1
51 m2
1961
15894152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27932318 15894152 Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia Stan deweloperski i gotowe zamieszkania.Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju i komfortu życia z dala centrum miasta , a jednocześnie z dobrym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2027
15894149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27931785 15894149 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną kuchnią.Media i stan techniczny:ciepła woda oraz centralne ogrzewa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

400 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
-
35 m2
1930
15700163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24181555 15700163 pl. św. MaciejaNowoczesne, przestronne, po gruntownym remoncie, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m w zadbanej kamienicy z 1915 roku tuż przy Rynku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa si...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

765 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
62 m2
1915
15893758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919461 15893758 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 999 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919462 15893760 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 991 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15893763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919455 15893763 Księcia Witolda Apartament GlamourPolecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda.Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą.Apartament wykończony w najwyższym standardzie Premium.Możliwość wydzielenia 3 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

994 999 PLN (14 235 zł/m2)

2
-
69.9 m2
2010