• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 541

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15893757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919458 15893757 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 998 PLN (11 937 zł/m2)

3
1
61.99 m2
2010
15893759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919463 15893759 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 001 PLN (13 852 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15893761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919454 15893761 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
1905
15893458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911380 15893458 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 156 zł/m2)

2
1
41.05 m2
1970
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970
15890688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883122 15890688 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 954 PLN (11 161 zł/m2)

3
1
77.5 m2
1930
15890677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883035 15890677 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2019
15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992