• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 548

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27739963 15885726 Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupokojowego z balkonem w cichej i zielonej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją, z ogrzewaniem miejskim! Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

509 956 PLN (12 438 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15830741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26678293 15830741 Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 61,59m2 i znajduje si...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

794 511 PLN (13 025 zł/m2)

2
1
61 m2
2026
15796746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26127741 15796746 Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na parterze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 015 PLN (15 211 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15839157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741643 15839157 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 19,93m2 oraz dwa oddzielne pokoje o pow. 12,75m2 i 7,91m2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

824 071 PLN (16 158 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15885331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, wyremontowana kuchnia i łazienka 27723755 15885331 Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Świebodzkiego, 10 min piechotą do wrocławskiego rynku przy ul. Tęczowej 10. -> MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,31 m² składa się z:- dwóch n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15885253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!!!3 pokoje/rozkład/balkon/garaż/winda 27721242 15885253 Dorota tel:533 620 660 ,,Nieruchomości ApartamentOferta dostępna tylko u nas w biurze!!!Proponuję sprzedaż 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni  65,70 m2 położonego na parterze w niskiej 2 poziomowej  kameralnej zabudowie z 2018r....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (13 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15797996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26160896 15797996 Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,18 m², położone w doskonałej lokalizacji – Wrocław, ul. Jedności Narodowej. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy po remoncie i oferuje wysoki standard wykończenia.Układ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (11 794 zł/m2)

2
1
54.18 m2
1905
15839042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737551 15839042 Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Traugutta we Wrocławiu.To idealna propozycja dla osób ceniących przedwojenną architekturę, wysokie wnętrza i niepowtarzalny klimat kami...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
53.46 m2
1910
15687995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23977971 15687995 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (46,6 m²) w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego budynku z lat 50.Lokal dwustronny, dobrze doświetlony, z ekspozycją wschód–zachód. W pokojach znajdują się duże okna w lukarnach, z któ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (9 653 zł/m2)

2
-
46.62 m2
1950
15861514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207461 15861514 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15861573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208046 15861573 Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 32,5 m² w centrum Wrocławia.Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z 1964 roku.Mieszkanie ma dwa pokoje, oddzielną kuchnię , balkon z zadaszeniem i podwieszaną suszarką.Mieszkanie odśwież...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (15 354 zł/m2)

2
-
32.5 m2
1964