• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 547

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15714009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24450010 15714009 Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15466344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19182638 15466344 Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 461 PLN (15 385 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15883977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27691748 15883977 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 296 PLN (11 538 zł/m2)

2
1
47 m2
2026
15883917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684898 15883917 OFERTA ZAREZERWOWANA Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki KLECINA. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in. 154 mieszk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

581 247 PLN (15 709 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15883913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684892 15883913 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m², znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe oraz eleganckie czteropokojowe, dwupoziom...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 123 PLN (9 014 zł/m2)

2
1
81 m2
2026
15829172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638623 15829172 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym walo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 339 PLN (15 624 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15758474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25322555 15758474 OFERTA ZAREZERWOWANA Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na ostatnim 16 piętrze w 16 piętrowym skrzydle apar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 754 000 PLN (27 540 zł/m2)

4
1
100 m2
2026
15812605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538853 15812605 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15870647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27434838 15870647 English version belowNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią ul. PoleskaNa sprzedaż 2-pokojowe o wschodniej eskpozycji o wielkości 53,58 m2, mieszkanie z loggią, klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Poleskiej.Nieruchomość znajduje się w budynku ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15812607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538855 15812607 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15785584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25886980 15785584 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
1
15 m2
2016
15841536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27620109 15841536 Komfortowe, jednopokojowe mieszkanie przy Rynku w budynku z 2009r. z recepcją, monitoringiem i ochroną. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i dużego przedpokoju. Powierzchnia po podłodze 34,4 mkw, ze względu na skos powierzc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
34 m2
2009