• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 539

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15881836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27649911 15881836 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich. Apartament położony jest na 1 pię...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15882113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657284 15882113 Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,33 m² w dzielnicy KrzykiTarnogaj. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w bloku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce parkingowe.LOKALIZACJA:Lokalizacja jest bardzo a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

685 000 PLN (16 985 zł/m2)

2
-
40.33 m2
2020
15881117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624591 15881117 Na sprzedaż klimatyczne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 50,8 m² (w tym piwnica ok. 3,2 m²), położone na 1 piętrze w kamienicy z cegły w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia – Borek.Mieszkanie jest zadbane, w bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (14 154 zł/m2)

3
-
50.8 m2
1930
15882047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27655643 15882047 Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (Archicom).Zalety:- Funkcjonalny projekt architekta – maksymalne wykorzystanie przestrzeni, wykończone pod właściciela- Mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 900 PLN (19 429 zł/m2)

1
-
34.48 m2
2021
15819418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621473 15819418 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2.Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność i wygodę na co dzień.Lokal znajduje się na zamkniętym, bezpiecznym osiedl...

Wrocław (Zakrzów) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

680 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
-
56 m2
2014
15577564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21703807 15577564 Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie do wykończenia w niskim apartamentowcu z windą, przy ulicy Balonowej 16-26. Do mieszkania przynależy balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska o powierzchni 3,57 m2,Miejsce postojowe dod...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

919 000 PLN (11 821 zł/m2)

3
2
77.74 m2
2024
15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15850297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26993026 15850297 Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze.Składa się z:salonu z kuchnia 19mpokoju 13mpokoju 9mkuchni 5mprzedpokoju 8mtarasu 18m.komórki lokatorskiej.Do mieszkania przynależy miejsce w garażu w cenie 50 tyś. - zakup obligatoryjny.GORĄCO P...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

824 000 PLN (15 259 zł/m2)

3
-
54 m2
2017
15868045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363412 15868045 PILNA SPRZEDAŻ !!! NOWA CENA !!! Inwestycja pod airBnB lub kancelarię lub gabinet !!!300metrów od płyty RYNKU. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienkaNa sprzedaż przestronny 57 metrowy apartament 2 pokoje + osobna kuchnia (pok...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

895 000 PLN (15 702 zł/m2)

2
-
57 m2
2000
15869219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402986 15869219 Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m², położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia – na Swojczycach na Osiedlu Przystań - przy Olimpii Port.Najważniejsze atuty nieruchomości:- powierzchnia: 29,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (18 554 zł/m2)

2
-
29.59 m2
2019
15711374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24398025 15711374 Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera OKRE.To przestrzeń stworzona z myślą o komforcie, estetyce i jakości życia.Apartament mieści się...

Wrocław (Powstańców śląskich) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 998 972 PLN (24 987 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15881005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620445 15881005 Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m² w Wrocławiu, na Psie Pole. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2005 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym pralkę, ...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (10 857 zł/m2)

3
-
70 m2
2005