• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 544

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15850297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26993026 15850297 Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze.Składa się z:salonu z kuchnia 19mpokoju 13mpokoju 9mkuchni 5mprzedpokoju 8mtarasu 18m.komórki lokatorskiej.Do mieszkania przynależy miejsce w garażu w cenie 50 tyś. - zakup obligatoryjny.GORĄCO P...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

824 000 PLN (15 259 zł/m2)

3
-
54 m2
2017
15868045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363412 15868045 PILNA SPRZEDAŻ !!! NOWA CENA !!! Inwestycja pod airBnB lub kancelarię lub gabinet !!!300metrów od płyty RYNKU. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienkaNa sprzedaż przestronny 57 metrowy apartament 2 pokoje + osobna kuchnia (pok...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

895 000 PLN (15 702 zł/m2)

2
-
57 m2
2000
15869219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402986 15869219 Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m², położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia – na Swojczycach na Osiedlu Przystań - przy Olimpii Port.Najważniejsze atuty nieruchomości:- powierzchnia: 29,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (18 554 zł/m2)

2
-
29.59 m2
2019
15711374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24398025 15711374 Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera OKRE.To przestrzeń stworzona z myślą o komforcie, estetyce i jakości życia.Apartament mieści się...

Wrocław (Powstańców śląskich) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 998 972 PLN (24 987 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15881005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620445 15881005 Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m² w Wrocławiu, na Psie Pole. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2005 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym pralkę, ...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (10 857 zł/m2)

3
-
70 m2
2005
15877938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585543 15877938 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIUkład pomieszczeń:Salon 24,37 m2Pokój 12,76 m2Przedpokój 5,62 m2Łazienka 4,76 m2Kuchnia 6,58 m2Lokalizacja :Port Popowice, ul. Białowieska 105,7 piętro, narożny balkon po całości mieszkania - powierzchnia 21,79 m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 000 PLN (18 148 zł/m2)

2
-
54 m2
2021
15871955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27481247 15871955 Marzysz o mieszkaniu, które jest jasne, przestronne i znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia? Szukasz oferty bezpośredniej, gdzie oszczędzasz na starcie kilkadziesiąt tysięcy złotych?To idealna propozycja dla pary lub rodziny...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 221 zł/m2)

2
-
50.6 m2
2026
15847407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26911992 15847407 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą, bliskością Rynku, Dworca Głównego i sąsiedztwie Sky Tower gwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

500 487 PLN (17 258 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15881727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27645593 15881727 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w miesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

552 966 PLN (20 480 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15847408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26911994 15847408 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich. Apartament położony jest na 2 pię...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

712 491 PLN (16 964 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15714194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24454917 15714194 Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2 . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 18,68m2 z kuchnią w aneksie, z salonu wyjści...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

644 540 PLN (16 114 zł/m2)

2
1
40 m2
2026