• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 545

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15427950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18339674 15427950 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 110 530 PLN (12 913 zł/m2)

5
2
86 m2
2025
15849659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26977122 15849659 Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Wrocławia - zaledwie 10–15 minut spacerem od Rynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako in...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (14 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1970
15872622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499187 15872622 MIESZKANIE nad rzekąBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na Kleczkowie. Oddanie mieszkania IV kwartał 2026 rokuMieszkanie składa się z:...

Wrocław (Psie Pole), Kleczkowska

674 395 PLN (15 327 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15878299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592618 15878299 3-POKOJOWE MIESZKANIE, SZCZEPINBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto, Szczepin).Mieszkanie gotowe...

Wrocław (Stare Miasto), Gnieźnieńska

879 000 PLN (15 982 zł/m2)

3
1
55 m2
2023
15878298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27592631 15878298 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,37 m2 znajdujące się na 6 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto).Mieszkanie gotowe do odbioruINWESTYCJAOsiedle będzie miało charakter spokojnej przys...

Wrocław (Stare Miasto), Gnieźnieńska

979 000 PLN (11 655 zł/m2)

4
1
84 m2
2025
15868044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27363424 15868044 Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m² z dużym ogródkiem (67 m²) – Wrocław, KlecinaNa sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze w nowoczesnym, zadbanym osiedlu zamkniętym. Do m...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (15 889 zł/m2)

3
-
45 m2
2019
15868635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27387344 15868635 Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku.LOKALIZACJA:Karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dobry dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Blisko wie...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
-
81.15 m2
1930
15880017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27614267 15880017 Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał 2026 (dostępne też mieszkania goto...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15879326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612953 15879326 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

495 352 PLN (10 539 zł/m2)

2
1
47 m2
2026
15879271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612113 15879271 Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden z budynków to zabytkowa kamienica, w której znajd...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

688 025 PLN (14 639 zł/m2)

2
1
47 m2
2022
15878738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27597347 15878738 Mieszkanie GOTOWE i DUŻE 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem . ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (15 832 zł/m2)

4
2
101 m2
2024
15878390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27595201 15878390 Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako mieszkania parterowe z ogrodem lub mieszkanie na piętrze z ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 248 487 PLN (14 187 zł/m2)

5
2
88 m2
2025