• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527584 15876061 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 112 PLN (8 706 zł/m2)

4
1
95 m2
2026
15874965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520836 15874965 Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park – nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. INFORMACJE O MIESZKANIU: Powierzchn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

614 484 PLN (16 171 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15863110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27238872 15863110 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

498 695 PLN (19 948 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15858613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151011 15858613 Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

498 510 PLN (11 330 zł/m2)

2
1
44 m2
2027
15858612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151009 15858612 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy Maślickiej. Ogromnym atutem jest ogrzewanie miejskie. Idealne dla stud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 944 PLN (12 768 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15841739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26794372 15841739 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 319 PLN (16 602 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15811581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26436928 15811581 Duże 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7 piętrowej części apartamentowca z wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

996 307 PLN (14 870 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15791680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996917 15791680 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 422 276 PLN (26 338 zł/m2)

2
1
54 m2
2027
15696613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24121037 15696613 Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto zwrócić uwagę na elastyczny układ mieszkania: ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 177 098 PLN (12 261 zł/m2)

5
2
96 m2
2026
15690479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24000178 15690479 REZERWACJA OFERTY Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich KrzykiPartynice tuż przy ul. Karkonoska. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 308 PLN (15 044 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15425050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18271961 15425050 REZERWACJA OFERTY! Mieszkanie GOTOWE i DUŻE o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla dużej rodziny lub jako ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (13 782 zł/m2)

4
2
87 m2
2024
15878393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27595198 15878393 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026