• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27547583 15876686 Mieszkanie GOTOWE i DUŻE 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem . Mieszkan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

939 000 PLN (14 672 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15874968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27520834 15874968 Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 280 PLN (11 882 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15872330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490312 15872330 Mieszkanie, klasyczne 2 pokojowe o pow. 41,81m2 + ogród 15,32m2 i taras 3,56m2, mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą – lokalizacja to Kleczków okolice Reymonta - świetnie skomunikowana z centrum Wr...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

644 464 PLN (15 719 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15871954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27481186 15871954 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (10 446 zł/m2)

4
2
65 m2
2027
15863107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238869 15863107 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

587 979 PLN (18 967 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15859060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27163223 15859060 Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech nowoczesnych bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

502 110 PLN (13 571 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15823675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26604432 15823675 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

774 439 PLN (17 601 zł/m2)

1
1
44 m2
2027
15799444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26187355 15799444 Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 574 556 PLN (17 303 zł/m2)

5
2
91 m2
2026
15643100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23127049 15643100 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 302 PLN (20 937 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15440449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18600670 15440449 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2 z wyjściem na taras o pow. 3,58m2 i ogród 2,73m2 z niepowtarzalnym widokiem na w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 022 PLN (14 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15878391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27595202 15878391 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15876984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27559716 15876984 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 914 PLN (11 074 zł/m2)

4
2
66 m2
2027