• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27556242 15876816 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 336 PLN (12 325 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15876685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27547582 15876685 Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkład...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

616 035 PLN (10 621 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15876687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27547580 15876687 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15876059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527582 15876059 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy Maślickiej. Ogromnym atutem jest ogrzewanie miejskie. Idealne dla st...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 944 PLN (12 145 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15873038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511148 15873038 To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca odpoczynku zapewnią mieszkańcom wygodę, a liczne lokale usługowe ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

687 666 PLN (11 461 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15796110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26112551 15796110 REZERWACJA OFERTY Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

721 626 PLN (16 401 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15791681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25996916 15791681 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 427 PLN (21 423 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15726460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24700151 15726460 REZERWACJA OFERTY Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocł...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15601621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22215618 15601621 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 446 PLN (23 138 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15878737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597346 15878737 Mieszkanie 2 pokojowego o powierzchni 35,69m2 z balkonem 4,26m2 . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 18,90 m2 z kuchnią w aneksie, z salonu wyjście na balk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

559 164 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15876985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27559717 15876985 Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m² do 103 m². Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do prywatnej przestrzeni zewnętrznej — balkonów lub ogrodów, idealnych do ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 410 PLN (10 958 zł/m2)

3
1
62 m2
2027
15871293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27463917 15871293 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

463 966 PLN (12 888 zł/m2)

1
1
36 m2
2027