• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15847529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26917586 15847529 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 24,42m2 z salonu wyjście na balkon o pow. 4,08m2, w miesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 599 PLN (15 447 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15845106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26851306 15845106 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą, bliskością Rynku, Dworca Głównego i sąsiedztwie Sky Tower gwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 152 PLN (17 040 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15797470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26146404 15797470 Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 890 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15796728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26126070 15796728 Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi fajny, duży salon z aneksem kuchennym o pow. 2...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

603 251 PLN (15 081 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15594319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22050909 15594319 Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowej inwestycji, w zabytkowym kompleksie byłego szpitala kolejowego z końca XIX wieku, położonym w centrum Wrocławia. Powstaje tu wysokiej jakości projekt mieszkaniowy z uzupełniającą funkcją usługową ob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 971 PLN (23 095 zł/m2)

1
1
42 m2
2026
15785209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25867711 15785209 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. 2 mieszkania o łącznej powierzchni ok 200 m2 ( na pierwszym i drugim piętrze w pięknej, zabytkowej ,  przedwojennej willi w jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia, na Zalesiu....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (9 833 zł/m2)

6
3
300 m2
1930
15879336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612970 15879336 Zapraszamy na prezentację mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe, 55,24 m² + piwnica ul. Śliczna WrocławNa sprzedaż mieszkanie do remontu własnościowe (pełna własność, księga wieczysta bez hipoteki) o powierzchni 55,24 m² + piwnica 4,8 m².Lokal znajduj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

558 000 PLN (10 101 zł/m2)

3
-
55.24 m2
1980
15650512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23319097 15650512 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,70 m² na wrocławskich Hubach.Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja. Atutem jest rozkładowy układ pomieszczeń oraz dogodna lokalizacja z szybkim dostępem do centrum miasta.Skład mie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
75 m2
1991
15387036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17397292 15387036 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46m², położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia- oddzielna kuchnia- toaleta- łazienkaMieszkanie jest wyposażone w sprz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 900 PLN (12 933 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15877865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27580914 15877865 Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Budynek po gruntownym remonc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (10 541 zł/m2)

2
1
74 m2
-
15857313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27118559 15857313 Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu.Mieszkanie o powierzchni 24m2, po generalnym remoncie- wszystkie meble i sprzęty NOWE.W pełni wyposażone (KLIMATYZACJA, zmywarka, TV, płyta indukcyjna, lodówka, pralka, narożnik z funkcją spania, dwuosobowe łóżko, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

424 900 PLN (17 704 zł/m2)

1
-
24 m2
1980
15878158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590117 15878158 Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku.Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego- gotowe do zamieszkaniaDo mieszkania przynależy miejsce postojow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 700 PLN (15 878 zł/m2)

2
-
43.5 m2
2019