• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15872889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27504073 15872889 Nowe 4 pokoje Promocja 2x Balkon 10 m² 2 Łazienki Garaż 68,51 m² Gotowe do odbioruPLUARUOpis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,51 m², zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku, który jest już gotow...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 286 PLN (12 181 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15621246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22623096 15621246 Miejsce, które miesza historię z nowoczesnością.Królewska ulica z duszą i niepowtarzalnym charakterem.Lokalizacja: ul. Bolesława Krzywoustego (vis a vis Biedronki)Powierzchnia: 59.89 m2Piętro: 2Samo mieszkanie to 2 ustawne i duże sypialnie, kuchnię o...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 010 PLN (9 136 zł/m2)

3
-
59 m2
1930
15806617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26348607 15806617 Nowoczesne mieszkanie z wykończeniem w cenie!2-pokojowe - idealne dla studenta, młodej rodziny lub inwestoraNa sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni  39,86 m², położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal został ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

726 454 PLN (18 627 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15857311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27118557 15857311 PlUARUBez podatku PCC!3-pokojowe mieszkanie 51,54 m² z balkonem Zielona dzielnica Maślice Gotowe do odbioruNa sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym przy ulicy Rędzińskiej, w zielonej części dzielnicy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 141 PLN (12 728 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15796845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26132240 15796845 Nowe mieszkanie z loggią, widokiem na rzekę i spokojniejszą część osiedla. Kuchnia wykonana na wymiar, łazienka w pełni wyposażona. Pozostała część przestrzeni jest do własnej aranżacji, dzięki czemu można urządzić ją zgodnie ze swoim stylem i potrze...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

752 000 PLN (22 118 zł/m2)

1
-
34 m2
2023
15877587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 - pokoje idealna inwestycja! 27574085 15877587 Oferuję komfortowe mieszkanie na znajdujące się przy ul. Łokietka we Wrocławiu.Mieszkanie w tym momencie wynajmowane możliwość przejęcia najemców lub wypowiedzenia umów ( 1 - miesięczny okres wypowiedzenia ). Miesięczny przychód to 4500 zł co daje na...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15841472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26789903 15841472 Oferuję na sprzedaż wykończone i gotowe do wprowadzenia 4 pokojowe mieszkanie na 4-tym ostatnim piętrze wykończony w bardzo wysokim standardzie. Obecnie mieszkanie jest w końcowej fazie wykańczania i będzie gotowe do końca lutego.Metraż 74 m2, salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 110 000 PLN (14 800 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15745604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25063632 15745604 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie – gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2014 roku w zielonej części Wrocławia – Krzyki, Ołta...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (15 952 zł/m2)

3
-
62 m2
2014
15839021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737554 15839021 Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu.Mieszkanie ma 51,7 mkw + udział w gruncie - 2 piętro (ostatnie). Posiada balkon z widokiem na drzewa oraz wyjście na dach z górnego pokoju (do zagospodarowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (15 087 zł/m2)

2
-
51.7 m2
2008
15760822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25369056 15760822 Na sprzedaż nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2016 roku z windą na Przedmieściu Oławskim6 minut do Dworca głównego a w 12 minut do Rynku.Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na 6 piętrze w b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 457 zł/m2)

3
-
46 m2
2016
15877574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27572989 15877574 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie na parterze o powierzchni 33,77 mkw ( + piwnica ok. 10 mkw). Do ogrzewania wody oraz mieszkania zamontowany jest dwufunkcyjny piec gazowy. Położone jest w spokojnej okolicy - dobre...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

345 000 PLN (10 455 zł/m2)

2
-
33 m2
1932
15876077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27529715 15876077 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m2 w samym centrum Wrocławia w Apartamentowcu na Przedmieściu Oławskim. Lokal mieszkalny jest w pełni rozkładowy, wykończony z użyciem wysokiej klasy materiałów i wysokim standardzie.L...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (20 949 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2024