• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15859323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, Krzyki, Kamienica po remoncie 27167490 15859323 Jasne 2‑pokojowe mieszkanie 36 m² na Księżu Małym - idealne pod inwestycję lub własną aranżację!Oferta na wyłączność!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m², położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Opolskiej na Krzykach Księżu Mały...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

332 000 PLN (9 222 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15873055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511216 15873055 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie posiada widok na wrocławski Rynek, co z pewnością docenią miłośnicy miejskiego życia.Wnętrz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 423 380 PLN (21 000 zł/m2)

3
-
67.78 m2
1960
15873135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27512706 15873135 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym lodówkę, kuchenkę i zmywarkę. Dodatkowo posiada klimatyza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 000 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15873122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512480 15873122 Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą komórką. Położone jest w spokojnej okolicy, na nowym, zamkniętym i zadbanym osiedlu z ładnym widokiem na Odrę. Mieszkanie i sprzęt elektryczny są w bardzo dobrym stanie. Nie ma potrzeby malow...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15858096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27138750 15858096 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 85,12 m2 zlokalizowane w najprężniej rozwijającej się części Wrocławia w apartamentowcu na wrocławskich Żernikach.Deweloper realizujący projekt to spółka...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 347 938 PLN (15 836 zł/m2)

4
-
85.12 m2
2026
15870725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437907 15870725 Szukasz mieszkania z duszą, które łączy elegancję klasycznej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze oferuje przestrzeń pełną światła, wysokich sufitów i wyjątkowych detali –...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15870689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27437741 15870689 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze (panoramiczny widok), budynek z windą.Osiedle Grabiszyn – liczne skwery, place zabaw dużo roślinności, spokojna ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (17 912 zł/m2)

2
-
34 m2
1963
15872751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500897 15872751 GOTOWIEC INWESTYCYJNY &124; NAJEMCA &124; ŚCISŁE CENTRUM WROCŁAWIA &124; ODRA TOWER OFERTA DLA INWESTORA - MIESZKANIE GENERUJĄCE DOCHÓD OD PIERWSZEGO DNIA Na sprzedaż w pełni funkcjonujący produkt inwestycyjny - apartament z długoterminow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

928 800 PLN (25 800 zł/m2)

2
1
36 m2
2008
15857698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27130618 15857698 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 2 łazienki (6,5m2, dodatkowe WC 2m2) oraz kuchnia. pokoje posiadają balkon 3,5m2loggia 4,7m2 . Mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlLokal znajduje się na 5. piętrze, 7-piętrowego budynku z 2018 roku z windą oraz zielon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 039 900 PLN (15 998 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15819387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638967 15819387 Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy dworcem kolejowym Wrocław Główny a Rynkiem sprawia, że mieszkanie może być wykorzystywane nie tylko jako dogodne lokum dla rodzin...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (11 648 zł/m2)

3
-
59.84 m2
1990
15869904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411436 15869904 Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj.Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni z wydzieloną małą jadalnią, łazienki i holu.Dodatkowym atut...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (12 672 zł/m2)

2
-
55.16 m2
2008
15297877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15125038 15297877 Na sprzedaż jednopoziomowe dwupokojowe mieszkanie 37,25m2Mieszkanie po remoncie z kominkiem, usytuowane na parterze, może służyć również jako kancelaria, biuro, gabinet.* wysoki parter kamienicy* 2 pokoje, aneks kuchenny i łazienka* ogrzewanie elekt...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 000 PLN (14 899 zł/m2)

2
-
37.25 m2
1930