• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15864122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pok/ Zamknięte osiedle/Zieleń/Balkon 27264793 15864122 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m² Jagodno osiedle Cztery Pory Roku Archicom Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Nieruchom...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
60 m2
2010
15610951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22419117 15610951 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 26,57 m², składające się z 1 pok. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia, zaledwie 2000 m od Wrocł...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

355 000 PLN (13 361 zł/m2)

1
-
26.57 m2
1965
15872011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27483926 15872011 Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej. W mieszkaniu mamy pełen rozkład czyli: przedpokój z którego rozchodzą...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (11 895 zł/m2)

2
1
48.34 m2
2000
15871984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/Balkon / Inwestycja nad Odrą 27482900 15871984 Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życiaOferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni  38,54mkw zlokalizowane na 3 piętrze.Układ pomieszczeń :- Pokój dzienny z aneksem kuchennym- Łazienka- S...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

648 000 PLN (17 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2027
15865701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304873 15865701 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m², położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu – w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji – centrum Wrocławia zapewnia szybki dostęp do najważni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (12 632 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15862865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233321 15862865 Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m² znajduje się w bloku z ok2000 roku.Pełna własność oraz stan wykończenia do zamieszkania zapewniają komfortowe warunki.W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc oraz przestronny bal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

734 900 PLN (14 133 zł/m2)

2
-
52 m2
2000
15871583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje/ Nowoczesna inwestycja/Balkon 27471035 15871583 Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części WrocławiaCena promocyjna!Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami mieszkań i nowoczesną architekturą. To idealna propozycja zarówno do...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

644 000 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2027
15871580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 68mkw/Nad Odrą/2x Loggia/ Wysoki standard 27471032 15871580 Oferta deweloperska 0% prowizjiNa sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 68,09mkw Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta Wysoki standard Nad OdrąOferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

871 000 PLN (12 809 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15871585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pok 72mkw/ Nowoczesna inwestycja/Balkon 27471036 15871585 Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części WrocławiaCena promocyjna!Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami mieszkań i nowoczesną architekturą. To idealna propozycja zarówno do...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 000 PLN (11 264 zł/m2)

3
1
72 m2
2027
15871577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje / Inwestycja nad Odrą 27471038 15871577 Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życiaOferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni  38,24mkw zlokalizowane na 3 piętrze.Układ pomieszczeń :- Pokój dzienny z aneksem kuchennym- Łazienka- S...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

648 000 PLN (17 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2027
15871584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka/ Inwestycja nad Odrą/ Nowoczesne osiedle 27471037 15871584 Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życiaOferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka o powierzchni  25,09mkw zlokalizowana na 1 piętrze.Układ pomieszczeń :- Pokój dzienny z aneksem kuchennym- Łazienka- Przedpokój In...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

430 000 PLN (17 200 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15871576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 41mkw/Nad Odrą/Loggia/Wysoki standard 27471030 15871576 Oferta deweloperska 0% prowizjiNa sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta Wysoki standard Nad OdrąOferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

603 000 PLN (15 075 zł/m2)

2
1
40 m2
2026