• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 543

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15871582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Kawalerka / Nowoczesna inwestycja/Balkon 27471034 15871582 Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części WrocławiaCena promocyjna!Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami mieszkań i nowoczesną architekturą. To idealna propozycja zarówno do...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

495 000 PLN (14 559 zł/m2)

1
1
34 m2
2027
15871578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 32mkw/Nad Odrą/Ogród/Wysoki standard/ 27471031 15871578 Oferta deweloperska 0% prowizjiNa sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta Wysoki standard Nad OdrąOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę z ogródkiem 19mkw położoną w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijaj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

506 000 PLN (16 323 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15615365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22513979 15615365 Na sprzedaż przestronne, nowoczesne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - przy placu Nowy Targ, pomiędzy Rynkiem a Ostrowem Tumskim.Propozycja idealna pod inwestycje na najem krótko, oraz długoterminowy.Mieszkanie w pełni wyposażone,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

770 000 PLN (18 118 zł/m2)

3
-
42.5 m2
1961
15648785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23277302 15648785 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m², zlokalizowane w odległości zaledwie 1,5 km od Rynku, oferując idealne połączenie bliskości centrum z dostępem do zieleni.Obecnie mieszkanie jest zamieszkiwane.Układ pomieszczeń:• ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 891 zł/m2)

2
-
55 m2
1970
15870676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27437007 15870676 Mieszkanie 1-pokojowe, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Na ścianach gładzie, wyposażona łazienka łącznie z pralką. Dużym atutem jest duża wanna, która po ciężkim dniu może zapewnić potrzebny relaks. Kuchnia wyposażona w niezbędne urządzenia jak lo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 000 PLN (16 547 zł/m2)

1
-
27.8 m2
2022
15826847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
przestronne 2 pok | blisko centrum Wrocławia 26621844 15826847 Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska!Do sprzedania urocze mieszkanie 2 pokojowe (możliwość 3) z 2019 roku :- przestronny salon z aneksem kuchennym ponad 26 m2;- wyjście na duży, ustawny balkon, prawie 9 m2;- sypialnia około ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 265 zł/m2)

2
1
49 m2
2019
15654446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39m² | centrum | gotowe | jako inwestycja 23370477 15654446 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m², położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz jasnym wnętrzem, które zapewnia komfor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15870227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423638 15870227 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, funkcjonalne ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (14 295 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15486269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5-pokojowe, przestronne mieszkanie blisko zieleni 19631631 15486269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m², położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka Mazurska. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (8 168 zł/m2)

5
1
101 m2
1989
15870687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokalizacja Ww Karłowice ul. Sportowa 27437666 15870687 Nowa oferta na Karłowicach!Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej.- 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3 pokojów z aneksem);- wysoki parter, wejście pół piętra do góry;- ‎budynek to nisk...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (10 722 zł/m2)

3
1
54 m2
1930
15867390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27345825 15867390 Na sprzedaż funkcjonalne, klimatycznie urządzone mieszkanie z ogrodem i tarasemGotowe do zamieszkania od zaraz!Metraż: 41,41 m²Ogród taras: ok. 30 m²Stan prawny: pełna własność, bez hipoteki⸻Opis nieruchomościJasne, komfortowe mieszkanie z dużymi pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (16 880 zł/m2)

2
-
41.41 m2
2016
15867745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27350416 15867745 Na sprzedaż piękne mieszkanie z rozległym widokiem na panoramę miasta z przedostatniego - 7ego - piętra!Mieszkanie wykończone w 2021 roku, wysoki standard.Powierzchnia pomieszczeń:- Salon 24,37 m2- Pokój 12,76 m2- Przedpokój 5,62 m2- Łazienka 4,76 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 060 000 PLN (19 597 zł/m2)

2
-
54.09 m2
2021