• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 525

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15849924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/63mkw/blok 1991r/ Centrum 26982701 15849924 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - 63mkw - Wrocław ŚródmieścieNa sprzedaż jasne, i dwustronne mieszkanie o powierzchni 63mkw , położone na 3 pietrze 5 -piętrowego budynku z windą z 1991 r. Ogrzewanie miejskie.Nieruchomość znajduje się w Centrum Wroc...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (10 778 zł/m2)

3
1
63 m2
1991
15835565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719412 15835565 Mieszkanie na sprzedażPowierzchnia 67m2Liczba pokoi -3Piętro- 44Czynsz -830, 00 zł - przy dwóch osobachStan wykończenia - do zamieszkaniaDostępne- od zarazInformacje dodatkowe:-2 balkony,- garderoba- klimatyzacjaBudynek z 2023 rokuWinda : takOkna: pl...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (12 522 zł/m2)

3
-
67 m2
2023
15841063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787820 15841063 Mieszkanie wykończone jak na zdjęciach, wszystko jest nowe i na gwarancji, kuchnia oraz szafy robione przez stolarza na wymiar, pełny sprzęt AGD w zabudowie kuchennej, do mieszkania należy dokupić podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym w ceni...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 000 PLN (14 741 zł/m2)

4
-
66.48 m2
2025
15729781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie 24767004 15729781 Polecam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu przy ul. Żeromskiego - ŚródmieścieNa sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,95 m², znajdujące się w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, przy ul. Żeromskiego. Mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

520 000 PLN (10 196 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15839926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, nowe mieszkanie z garderobą 26762481 15839926 Bez prowizji biura i podatku PCC.Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach.Atuty lokalizacji:- dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem)- dworzec PKP w odległości 1km- Las Sołtysowicki w odległości sp...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

709 000 PLN (14 771 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15839933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe i gotowe mieszkanie niedaleko parku 26762476 15839933 Bez prowizji biura i podatku PCC.Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach.Atuty lokalizacji:- dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem)- dworzec PKP w odległości 1km- Las Sołtysowicki w odległości sp...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 000 PLN (16 219 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15839938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, nowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. 26762479 15839938 Bez prowizji biura i podatku PCC.Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach.Atuty lokalizacji:- dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem)- dworzec PKP w odległości 1km- Las Sołtysowicki w odległości sp...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (13 022 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15839936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe i gotowe mieszkanie niedaleko parku 26762478 15839936 Bez prowizji biura i podatku PCC.Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach.Atuty lokalizacji:- dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem)- dworzec PKP w odległości 1km- Las Sołtysowicki w odległości sp...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 000 PLN (15 103 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15840280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26772507 15840280 Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015.Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem pod studentow).Caly blok posiada monitoring wraz z klatka schodowa. Atut...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

419 000 PLN (13 016 zł/m2)

1
-
32.19 m2
2015
15857824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE 3 POKOJE 1 PIĘTRO + MIESZKANIE 2 POK 27133574 15857824 Wyjątkowa oferta mieszkaniowo-inwestycyjna- dwa mieszkania w jednej lokalizacji.Na sprzedaż mieszkania: trzypokojowe i dwupokojowe, Wrocław - Maślice.Zamieszkaj w mieszkaniu 3-pokojowym, a mieszkanie 2-pokojowe wynajmij i spłacaj ratę kredytu. Kupuje...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 140 000 PLN (11 068 zł/m2)

3
1
103 m2
2010
15819232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26590005 15819232 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe ( pierwotnie były to 2 pokoje - zapis w księdze wieczystej - istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego układu ), na 4tym piętrze w kamienicy w pobliżu centrum. Mieszkanie do remontu .  Pokoje o powierzchni ok 19...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (8 158 zł/m2)

3
1
76 m2
-
15839098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26738583 15839098 POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY  komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restaur...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 475 PLN (23 536 zł/m2)

1
1
27 m2
2017