• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 524

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15768578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547131 15768578 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia – Krzyki.Mieszkaniepowierzchnia: 28m²liczba pokoi: 2piętro: 2Lokalizacja:Krzyki to jedna z najchętniej wybieranych części miasta – zielona, spokojna, a jednocześnie świetnie skomunik...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

409 950 PLN (14 641 zł/m2)

2
-
28 m2
1960
15839146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26741392 15839146 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

492 809 PLN (19 712 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15415099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18027730 15415099 Na sprzedaż 3-pokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,48m2 położone blisko ścisłego centrum Wrocławia w okolicach Sky Tower.Z racji lokalizacji blisko uczelni wyższych, centrum miasta, oraz dzięki rozkładowi mieszkania, nieruchomość sprawdz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

529 000 PLN (11 631 zł/m2)

3
-
45.48 m2
1970
15819721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622936 15819721 Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 70. Budynek znajduje się w samym centrum Wrocławia, w doskonale skomunikowanej okolicy.Atuty mieszkania:Rozkład dw...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
1970
15812643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26542229 15812643 Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,43m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główna częś...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

534 189 PLN (12 423 zł/m2)

3
1
43 m2
2026
15828204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26638620 15828204 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15841394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, wykończone pod klucz mieszkanie. 26789518 15841394 Bez prowizji biura i podatku PCC.Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach.Atuty lokalizacji:- dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem)- dworzec PKP w odległości 1km- Las Sołtysowicki w odległości sp...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (15 848 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15839638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pok. balkon z widokiem na park, garaż, winda - FAT 26756256 15839638 BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,30 zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu z windą przy ul.Hallera (Ogrody Grabiszyńskie). Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi - z jednego wyjście na balkon z widoki...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), al. gen. Józefa Hallera

769 000 PLN (11 960 zł/m2)

2
1
64.3 m2
-
15631646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję 22868239 15631646 Nieruchomości ApartamentEdyta Pietrow513 383 108        Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję!Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 90,87 m², w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wyszyńskiego, niedaleko centrum, na drugim piętrz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (8 778 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15822057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
9km od Wrocławskiego Rynku | Super cena | 2 pok 26618563 15822057 Do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu.Mieszkanie 1_1 powierzchnia 32,86m2 na pierwszej kondygnacji i ponad 14 m2 na poddaszu (plus skosy) do własnej aranżacji.Rzut i przekrój w galerii zdjęć.Miejs...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15818872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719402 15818872 Na sprzedaż: Mieszkanie 4-pokojowe – 65,50 m² + balkon, piwnica, komórkaLokalizacja: Wrocław, ŚródmieściePowierzchnia: 65,50 m² + komórka przy lokalu 5 m² + piwnica 0,8 m²Piętro: 3 z 4 (blok z windą)Forma własności: pełna własnośćDostępność: obecnie ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 198 zł/m2)

4
-
65.5 m2
1990
15763077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25417911 15763077 Na sprzedaż lokal 28,5m2Budynek w otoczeniu centrum biznesowo - rozrywkowego po wschodniej stronie Rynku Starego Miasta. 400 m do Rynku (5 minut), tylko ze 300 m do Odry i w drugą stronę do fosy i terenów zielonych. Budynek w strefie, w której w zasa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (15 789 zł/m2)

1
-
28.5 m2
2001