• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Psie Pole

Znalezionych ofert: 166

15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15452499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18890920 15452499 Sebastian Święcicki602 101 602SDP Nieruchomości3-POKOJOWE MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUWrocław, Psie Pole 53,34 m 1- piętro 2 balkony garaż podziemny komórka lokatorskaLokalizacja: Wrocław, Psie Pole (granica Polanowic i Poświętnego)Powierzchnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (13 427 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15891157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889981 15891157 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 996 PLN (12 430 zł/m2)

2
1
49.8 m2
2009
15889755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860862 15889755 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. .Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 993 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15894242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27934868 15894242 Duża, wygodna kawalerka - 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnię. Mieszkanie ma pow. 38,20m2 z loggią o pow. 4,21m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą w dzie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

615 315 PLN (16 193 zł/m2)

1
1
38 m2
2026
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15886799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe. Idealne dla rodziny lub do wynajmu. 27766955 15886799 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.Opis nieru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
1
53 m2
2025