• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto Staromlynska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Staromlynska

Znaleźliśmy 311 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Miasto Stare Wroclaw Dolnośląskie

15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15402562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742656 15402562 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 26,6 m.kw, syp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2006
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15861719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210919 15861719 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 ***for english scroll down***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w ścisłym centrum Wrocławia z pięknym widokiem na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (16 818 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15708462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24341796 15708462 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA FONTANNĘ. OSOBNA KUCHNIA I BALKON. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Oferta na wyłączność.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszka...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 000 PLN (14 188 zł/m2)

4
-
69 m2
2018
15836487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W sprzedaży do 21.05! 2 łazienki, Pl. Legionów 26711937 15836487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Legionów. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 111 PLN (8 449 zł/m2)

4
2
96 m2
1965
15861858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27214403 15861858 Opiekun Oferty:Robert Kordowski602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego.Doskonała komunikacja: przystan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

939 000 PLN (6 904 zł/m2)

5
2
136 m2
1922
15768507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547056 15768507 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023-pokojowe mieszkanie 64,9 m ul. Rydygiera Nadodrze WrocławNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m, położone na 3. piętrze z 5 w budynku z 1994 roku przy ul. Rydygiera jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

3
2
64 m2
1994
15487231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19661954 15487231 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13 m2.Najważniejsze info...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 896 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792