• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Ząbkowice Śląskie Cukrownicza

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Śląskie, Ząbkowice i Cukrownicza

Znaleźliśmy 2,397 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15846540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889446 15846540 Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m² komfortowej przestrzeniSzukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę.Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni ...

Dobroszyce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
57 m2
1960
15490321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19736666 15490321 Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w samym centrum tuż przy rynku  , ul. Pawłowa WrocławSame zalety: blisko Rynku, węzłów komunikacyjnych (autobus i tramwaj prawie pod domem), barów, restauracji, food trucków, targowiska, szkoły, przychodni, kino, t...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (9 841 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15869817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27410441 15869817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 mOpiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, która łączy ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

559 000 PLN (16 939 zł/m2)

2
-
33 m2
1964
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15847317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906227 15847317 DWUPAK INWESTYCYJNY 2 Niezależne Mieszkania 94,48 m Stare Miasto ParkingZapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego Antoniego, tuż przy Kinie Helios, w dzielnicy Wrocław-Stare Miasto....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (15 684 zł/m2)

4
2
95 m2
1995
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909