• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na wynajem Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto Renomy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Renomy

Znaleźliśmy 166 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Miasto Stare Wroclaw Dolnośląskie

15893431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27911395 15893431 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602INFORMACJE PODSTAWOWE:Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal w budynku klasy B+ z końca 2006 roku. Duże przeszklenia sprawiają...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (53 zł/m2)

5
-
114 m2
2006
15570992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21559289 15570992 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15505386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048508 15505386 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 469 PLN (68 zł/m2)

11
-
66 m2
2023
14712794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48543 14712794 Lokal usługowy 62m2, Księcia WitoldaOSOBA PROWADZĄCASylwia BednarskaSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602Lokal z witrynami na poziomie 0 przy ul. Księcia Witolda 38-40 na Kępie Mieszczańskiej- nad brzegiem Odry. Powierzchnia lokalu 62 mkw. Lo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (144 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15835170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26979678 15835170 Lokal biurowy na wynajem - okolice Rynku Powierzchnia: 176 m² (całkowita 193 m²) Układ: Open space 140 m² Pokój z przeszkloną ścianką 20 m² 3 WC, aneks kuchenny Standard: bardzo dobry; ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (51 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15666398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WYNAJEM | DUŻY LOKAL BIUROWY | CENTRUM WROCŁAWIA 23587554 15666398 Do wynajęcia lokal na 1 piętrze w budynku usługowym przy ul. Zelwerowicza we Wrocławiu.Ulica Zelwerowicza zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu ul. Legnickiej i pl. Jana Pawła II.Przy ulicach Sokolnicza i Zelwerowicza występują główn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 200 PLN (43 zł/m2)

11
-
376 m2
2008
15485202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19611855 15485202 Do wynajęcia komfortowy apartament, położony bezpośrednio przy wrocławskim Rynku, w sercu tętniącego życiem historycznego centrum miasta. LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w zabytkowej kamienicy. Lokalizacja nieruchomości jest bezkonkurencyjna, bez...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (75 zł/m2)

3
1
87 m2
-
15712251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24418498 15712251 Prestiżowa lokalizacja Elastyczna powierzchnia Dostępny od zarazNa wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej – jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w ścisłym ce...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

18 200 PLN (70 zł/m2)

11
-
260 m2
-
15508710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy w sercu Wrocławia 20115294 15508710 Opiekun ofertyKamil tel.530-140-800Oferuję do wynajęcia nowoczesne biura w centrum Wrocławia. Biura znajduje się na różnych piętrach nowoczesnego biurowca. Doskonale skomunikowane z centrum miasta i innymi dzielnicami. W pobliżu znajdują się przystan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 916 PLN (76 zł/m2)

2
-
91 m2
-
15714750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24466520 15714750 Wyjątkowy, przestronny apartament - 83 m2 z tarasem - 20 m2, klimatyzacja, 2 balkony, zamykany garaż ! ul. ZdrowaStare Miasto WrocławLOKALIZACJA:ul. Zdrowa, Stare Miasto, WrocławApartament znajduję się na strzeżonym i monitorowanym osiedlu zaledwie 1...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 990 PLN (60 zł/m2)

2
1
83 m2
2007