• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na wynajem Dolnośląskie Adres-Glogow Spoldzielcza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Glogow+Spoldzielcza

Znaleźliśmy 1,176 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Dolnośląskie

15893431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27911395 15893431 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602INFORMACJE PODSTAWOWE:Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal w budynku klasy B+ z końca 2006 roku. Duże przeszklenia sprawiają...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (53 zł/m2)

5
-
114 m2
2006
15570992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21559289 15570992 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15864503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27268575 15864503 Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w który stanowi miejsce dla różnorodnego biznesu i obsługi klienta. Atrakcyjna oferta najmu: Kwota 1 500 zł obejmuje 3 p...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 500 PLN (13 zł/m2)

11
-
114 m2
-
15896096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967569 15896096 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15600063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188854 15600063 Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta. Prowadzi ona ruch pieszy i samochodowy m. innymi do przejścia granicznego. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 350 PLN (68 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15738685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24911093 15738685 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzyki Księże Małe. Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 547 PLN (21 zł/m2)

11
-
407 m2
-
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
14765489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 182580 14765489 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego obiektu magazynowo-produkcyjnego z pełnym zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 816 m.  W skład nieruchomości wchodzi przestronna część magazynowo-produkcyjna o powierzchni 658 m, z wyso...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

25 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
816 m2
-
15891180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27890419 15891180 Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codzienne...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 500 PLN (35 zł/m2)

3
1
70.5 m2
2020