• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 64

15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15897868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012359 15897868 Opiekun Oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602 Polecam na wynajem przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,27 m2, położone na czwartym piętrze w budynku z windą, prestiżowej inwestycji No...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2015
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! 50% czynszu najmu w czerwcu !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15897608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28006891 15897608 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę wyjątkowy lokal w prestiżowej nowej, stylizowanej kamienicy Oławska Prestige 9 przy ul. Oławskiej 94 we Wrocławiu.To doskonała propozycja dla osób ceniących elegancję, reprezentacyjny adres oraz klimat hi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (107 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15570992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21559289 15570992 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15859482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168449 15859482 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, położonego na ul. Dmowskiego.UKŁAD LOKALU:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15896084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27967558 15896084 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 w fenomenalnej lokalizac...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (78 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15896097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967573 15896097 Bardzo ładnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Wrocławia z miejscem w garażu podziemnym. Pokój o pow. ok. 20 m2 z balkonem o pow. ok. 4 m2, na podłodze panele , na ścianach gładzie, umeblowanie: sof...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
1
38 m2
2007
15896100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967570 15896100 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej - ul.Szpitalna, w sąsiedztw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
-
38 m2
1985