• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto Sw. Mikolaja

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mikolaja

Znaleźliśmy 63 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Sw. Miasto Stare Wroclaw Dolnośląskie

15485202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19611855 15485202 Do wynajęcia komfortowy apartament, położony bezpośrednio przy wrocławskim Rynku, w sercu tętniącego życiem historycznego centrum miasta. LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w zabytkowej kamienicy. Lokalizacja nieruchomości jest bezkonkurencyjna, bez...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (75 zł/m2)

3
1
87 m2
-
15714750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24466520 15714750 Wyjątkowy, przestronny apartament - 83 m2 z tarasem - 20 m2, klimatyzacja, 2 balkony, zamykany garaż ! ul. ZdrowaStare Miasto WrocławLOKALIZACJA:ul. Zdrowa, Stare Miasto, WrocławApartament znajduję się na strzeżonym i monitorowanym osiedlu zaledwie 1...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 990 PLN (60 zł/m2)

2
1
83 m2
2007
15023127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 7198960 15023127 ANGEL CITY, UL.WALOŃSKA SIŁOWNIA, SPA W CENIE MIESZKANIE Mieszkanie mierzy 43m2 powierzchni i składa się z dwóch pokoi, w pełni zabudowanej kuchni, łazienki oraz balkonu.Lokal jest całkowicie wyposażony w sprzęt AGD i RTV : lodówka z zamrażalnikiem,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15818976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649519 15818976 Osoba prowadzącaDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602For English version scroll down***wolne od 01.03.2026***Do wynajęcia 3-pokojowe apartament o powierzchni około 65m2, w prestiżowej inwestycji Angel City, cały teren jest zamknięty, monitorowan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
2022
15830085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26662964 15830085 KSIĘCIA WITOLDA - PRESTIŻ LOKALIZACJA - PIERWSZY NAJEMPrezentujemy Państwu Funkcjonalny 2 pokojowy apartament o pow. 56,29 mkw znajdujący się na IIp. prestiżowej inwestycji przy ul. Księcia Witolda z widokiem na rzekę.Apartament jest w pełni umeblowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
56.29 m2
2020
15880845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Premium, UpperHouse, I najem, basen, klima, balkon 27615466 15880845 Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m², położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.Apartament posiada balkon oraz miejsce postojowe w garażu p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15818451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649501 15818451 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które urządzone są w bardzo dobrym standardzie. Całe mieszkanie zos...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (79 zł/m2)

1
-
28 m2
1935
15859482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168449 15859482 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, położonego na ul. Dmowskiego.UKŁAD LOKALU:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15881377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27629393 15881377 Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele atrakcji zarówno kulturalnych, jaki i kulinarnych, które...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (64 zł/m2)

1
-
34.4 m2
-