• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Swidnica

Znalezionych ofert: 16

15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15784942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25864575 15784942 DOM ZAREZERWOWANY ! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą!Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakości, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. To jest dom dla osób cen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 230 000 PLN (9 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2023
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 INWESTYCJA, KTÓRA ZARABIADochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie.Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję!Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania.Każde z mieszkań składa się z...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15896301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27976625 15896301 Połowa bliźniaka po generalnym remoncie na osiedlu domków w Świdnicy!Dom położony na działce o powierzchni 6,3 ara. Ponad 20 lat temu dom przeszedł generalny remont (wraz z przebudową nieruchomości)Na powierzchnię domu ok. 147 m2 domu składają się dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 429 000 PLN (9 721 zł/m2)

4
2
147 m2
2002
15846758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892980 15846758 Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica!Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie ! Dom wolnostojący, położony w spokojnej części Świdnicy, w cichej bocznej uliczce, w sąsiedztwie do...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 643 zł/m2)

5
2
140 m2
1980
15535525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20729538 15535525 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI o feruje Państwu elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286 m² , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 711 m² , w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Zaw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 650 000 PLN (5 769 zł/m2)

6
-
286 m2
1994
15888987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838288 15888987 Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15539282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20809428 15539282 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m² , użytkowej 190 m 2 , położony na działce o powierzchni 666 m². Nieruchomość znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 150 000 PLN (3 993 zł/m2)

5
-
288 m2
1980
15840136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26769476 15840136 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne rozwiązania architektoniczne oraz znakomitą lokalizację o powierzchni uży...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

850 000 PLN (7 391 zł/m2)

4
-
115 m2
2023
15496908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19864344 15496908 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Dom o powierzchni 98,32 m 2 składający się z dwóch kondygnacji. PARTER: - salon z aneksem kuchennym - pomieszczenie gospodarcze - ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

850 000 PLN (9 140 zł/m2)

4
-
93 m2
2023