• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Swidnica

Znalezionych ofert: 58

15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15796946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134592 15796946 Klimatyczne mieszkanie z antresolą w kamienicy - okolice parku!Na powierzchnię mieszkania składa się - przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią, w tej części znajduje się również antresola o powierzchni około 18 metrów, - pokój kąpielowy z dwoma okn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
-
125 m2
1939
15796945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134591 15796945 Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością zrobienia osobnego pokoju, dwa pokoje - obecnie w układzie przejściowy, równ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

770 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
110 m2
1939
15781405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25828576 15781405 Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem!Projekt gratis !Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaż...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

417 000 PLN (9 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15743918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027232 15743918 Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni i czwartego małego pokoju, jeden pokój samodzielny, duża łazienka, przedpokój i pomies...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939
15772249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605794 15772249 Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica!Mile widziana zamiana na dom!Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest to część na parterze, dodatkową powierzchnię stanowi zaadaptowana na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
120 m2
1939
15739229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24920858 15739229 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy RynkuOferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czynszu, zaledwie kilka kroków od świdnickiego Rynku.Atuty nieruchomości:Prz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

720 000 PLN (5 496 zł/m2)

5
1
131 m2
1939
15818508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591695 15818508 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem oraz przedpokój. W mieszkaniu są nowe okna PCV, na podłogach panele i płytki, n...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
80 m2
1939
15743937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027273 15743937 Przestronne mieszkanie na sprzedaż w okolicach Centrum.Na pow. 90,9m2 znajdują się 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym, bardzo duża sypialnia, 2 pokoje(jeden malutki w sam raz na gabinet lub garderobę), przedpokój, łazienka, WC.Stan mieszkania bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15743935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027269 15743935 Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy!Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim piętrze z C.O miejskim do zamieszkania!Na powierzchnie mieszkania składa się s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

459 900 PLN (4 465 zł/m2)

3
-
103 m2
1900