• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Swidnica

Znalezionych ofert: 53

15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m². UWAGA!!! NOWA CENA!!! 285000 zł!!! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (6 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1867
15893838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921379 15893838 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-POKOJOWE MIESZKANIE PREMIUM Z DUŻYM BALKONEM I WIDOKIEM NA ZIELEŃ 63,5 m² 2 MIEJSCA W GARAŻU ŚWIDNICA Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3 piętrze nowoczesneg...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2021
15853722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27054948 15853722 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy Świdnica Cena: 36...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

369 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
-
47 m2
1930
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15771616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590243 15771616 Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.Do mieszkania przynależ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

270 100 PLN (7 717 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15751685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25145766 15751685 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz ustawny przedpokój.W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 900 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15735053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849297 15735053 Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, instalacja elektryczn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

335 000 PLN (5 317 zł/m2)

2
-
63 m2
1933