• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Psie Pole

Znalezionych ofert: 164

15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15878782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27600337 15878782 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggiąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w pobliżu Starej Odry, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (11 290 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15897048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27993177 15897048 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Mieszkanie na ostatnim etapie wykańczania. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona je...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15896312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976567 15896312 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, du...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15894850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949798 15894850 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 995 PLN (12 405 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2009
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15893746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27918456 15893746 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Ponadto istnieje możliwość zagospodarowania poddasza n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

4
-
67 m2
2026
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15881073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27622378 15881073 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu AGD, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone w półn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 054 235 PLN (13 178 zł/m2)

4
1
80 m2
2025