• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Psie Pole Pawlowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pawlowice

Znaleźliśmy 33 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pole Psie Wroclaw Dolnośląskie

15862316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224359 15862316 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 315 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15562873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21385294 15562873 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim otoczeniu od nieruchomości znajdują się szkoły,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (5 781 zł/m2)

5
-
242 m2
1974
15845294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26859006 15845294 NA sprzedaż dom (bliźniak) z 2017 roku o powierzchni prawie 125 m.kw., w tym powierzchni użytkowej 105 m.kw. położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Widawa, w spokojnej okolicy wśród budynków mieszkalnych jednorodzinnych.Dom wykonany jest z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 920 zł/m2)

5
2
125 m2
2017
15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15847182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903753 15847182 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalne, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15643402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137441 15643402 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- Karłowice Dom położony na dużej działce 735 m2 i składa się z trzech poziomów: - przyziemie z pomieszczeniami gos...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (11 282 zł/m2)

5
2
195 m2
1970
15339495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16240510 15339495 Dom w którym z powodzeniem mogą mieszkać dwie rodziny. Ilość pokoi i dwa niezależne wejścia dają możliwość przystosowania domu dla dwóch niezależnie funkcjonujących rodzin. Dom sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem dla rodzin lub pracownik...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 457 000 PLN (12 285 zł/m2)

7
1
200 m2
1925
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15217018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12917085 15217018 WYJĄTKOWY DOM Z PIĘKNYM OGRODEMhomfi poleca do zakupu niezwykły 4 poziomowy dom jednorodzinny z przepięknym ogrodem w kameralnej lokalizacji we Wrocławiu. W celu uzyskania większej ilości materiałów zdjęciowych oraz szczegółów dotyczących nieruchomoś...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 000 PLN (12 939 zł/m2)

8
2
541 m2
2000
15831354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26692995 15831354 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT , WYGODĘ I  ZARAZEM SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM. Dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005 r. Dom 2-kondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykoń...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 670 000 PLN (8 350 zł/m2)

5
2
200 m2
2005
15555481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21101657 15555481 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący położony w cichej i zielonej części Wrocławia -KarłowiceDom składa się z trzech osobnych mieszkań, każde z osobnym wejściem, które można pozostawić jako osobne mieszkanie lub połąc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (7 115 zł/m2)

7
3
260 m2
1984