• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15861858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27214403 15861858 Opiekun Oferty:Robert Kordowski602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego.Doskonała komunikacja: przystan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

939 000 PLN (6 904 zł/m2)

5
2
136 m2
1922
15824487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649564 15824487 Mieszkanie GOTOWE! zapraszam na prezentacjeOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codziennego życi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (15 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1971
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15847317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906227 15847317 DWUPAK INWESTYCYJNY 2 Niezależne Mieszkania 94,48 m Stare Miasto ParkingZapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego Antoniego, tuż przy Kinie Helios, w dzielnicy Wrocław-Stare Miasto....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (15 684 zł/m2)

4
2
95 m2
1995
15835071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728060 15835071 OSTATNIE 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze w gruntownie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. H. Kołłątaja 23. Inwesty...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (14 912 zł/m2)

2
1
57 m2
2025
15778409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25751265 15778409 NA SPRZEDAŻ: Luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym balkonem ponad 22m. Zapraszam do zapoznania się z ofertą spr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (18 429 zł/m2)

3
2
70 m2
2024
15512943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20182767 15512943 NOWA CENA!PLAC KOŚCIUSZKI BAŁUCKIEGO, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem krótko lub długoterminowy. Na parterze 4-pietrowego budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 090 000 PLN (13 293 zł/m2)

4
1
82 m2
1933
15480488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19512638 15480488 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Świetne mieszkanie w samym centrum Wrocławia!Mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania lub wynajęcia.Otoczenie nieruchomości:Ulica Krawiecka jest ulicą przylegająca do wrocławski...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (17 661 zł/m2)

2
-
56 m2
2008
15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15859977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179716 15859977 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 40,57 m2, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają komfortu, świetnej lokalizacji i nieruch...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (22 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15846145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877073 15846145 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu w prestiżowej części miasta, tuż przy O...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 000 PLN (27 976 zł/m2)

3
1
84 m2
2018
15846193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877848 15846193 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980