• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości na wynajem Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 1 144

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórka lokatorska W CENIE. PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15889033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27841896 15889033 ok. Wrocławia DUŻY SZEREG SKRAJNY. !Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m² z ogródkiem o powierzchni ok 236 m². Dom częściowo umeblowany i wyposażony. Z myślą o nowych najemch został śwież...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 990 PLN (35 zł/m2)

3
2
141.65 m2
2011
15893349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27908794 15893349 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Jagodno, ul. Kajdasza Jagodno – ul. Kajdasza2499 zł + czynsz administracyjny + prąd według zużycia 27 m² 2 piętro z 3 Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym apartament...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15893456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27911379 15893456 Jagodnolokalgastronomicznywynajemokazja160m2Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a’la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną w okolicy ul. Buforowej. Maksymalne obłożenie ok. 120 osób. Lokal 160 m2, wiata dobud...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 501 PLN (78 zł/m2)

11
-
160 m2
2019