• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 781

15878737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597346 15878737 Mieszkanie 2 pokojowego o powierzchni 35,69m2 z balkonem 4,26m2 . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 18,90 m2 z kuchnią w aneksie, z salonu wyjście na balk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

559 164 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15876985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27559717 15876985 Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m² do 103 m². Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do prywatnej przestrzeni zewnętrznej — balkonów lub ogrodów, idealnych do ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 410 PLN (10 958 zł/m2)

3
1
62 m2
2027
15847529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26917586 15847529 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 24,42m2 z salonu wyjście na balkon o pow. 4,08m2, w miesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 599 PLN (15 447 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15845106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26851306 15845106 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą, bliskością Rynku, Dworca Głównego i sąsiedztwie Sky Tower gwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 152 PLN (17 040 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15797470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26146404 15797470 Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 890 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15594319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22050909 15594319 Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowej inwestycji, w zabytkowym kompleksie byłego szpitala kolejowego z końca XIX wieku, położonym w centrum Wrocławia. Powstaje tu wysokiej jakości projekt mieszkaniowy z uzupełniającą funkcją usługową ob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 971 PLN (23 095 zł/m2)

1
1
42 m2
2026
15785209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25867711 15785209 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. 2 mieszkania o łącznej powierzchni ok 200 m2 ( na pierwszym i drugim piętrze w pięknej, zabytkowej ,  przedwojennej willi w jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia, na Zalesiu....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (9 833 zł/m2)

6
3
300 m2
1930
15879078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, słoneczne, balkon, duże pokoje 27607746 15879078 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15879336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612970 15879336 Zapraszamy na prezentację mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe, 55,24 m² + piwnica ul. Śliczna WrocławNa sprzedaż mieszkanie do remontu własnościowe (pełna własność, księga wieczysta bez hipoteki) o powierzchni 55,24 m² + piwnica 4,8 m².Lokal znajduj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

558 000 PLN (10 101 zł/m2)

3
-
55.24 m2
1980
15877865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27580914 15877865 Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Budynek po gruntownym remonc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (10 541 zł/m2)

2
1
74 m2
-
15246485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje z parkingiem, nowe Port Popowice 13722660 15246485 Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na powierzchnię 54 mkw składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Białowieska

3 500 PLN (65 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15872889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27504073 15872889 Nowe 4 pokoje Promocja 2x Balkon 10 m² 2 Łazienki Garaż 68,51 m² Gotowe do odbioruPLUARUOpis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,51 m², zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku, który jest już gotow...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 286 PLN (12 181 zł/m2)

4
-
68 m2
2025