• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 805

15877587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 - pokoje idealna inwestycja! 27574085 15877587 Oferuję komfortowe mieszkanie na znajdujące się przy ul. Łokietka we Wrocławiu.Mieszkanie w tym momencie wynajmowane możliwość przejęcia najemców lub wypowiedzenia umów ( 1 - miesięczny okres wypowiedzenia ). Miesięczny przychód to 4500 zł co daje na...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15841472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26789903 15841472 Oferuję na sprzedaż wykończone i gotowe do wprowadzenia 4 pokojowe mieszkanie na 4-tym ostatnim piętrze wykończony w bardzo wysokim standardzie. Obecnie mieszkanie jest w końcowej fazie wykańczania i będzie gotowe do końca lutego.Metraż 74 m2, salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 110 000 PLN (14 800 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15745604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25063632 15745604 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie – gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2014 roku w zielonej części Wrocławia – Krzyki, Ołta...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (15 952 zł/m2)

3
-
62 m2
2014
15839021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737554 15839021 Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu.Mieszkanie ma 51,7 mkw + udział w gruncie - 2 piętro (ostatnie). Posiada balkon z widokiem na drzewa oraz wyjście na dach z górnego pokoju (do zagospodarowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (15 087 zł/m2)

2
-
51.7 m2
2008
15760822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25369056 15760822 Na sprzedaż nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2016 roku z windą na Przedmieściu Oławskim6 minut do Dworca głównego a w 12 minut do Rynku.Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na 6 piętrze w b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 457 zł/m2)

3
-
46 m2
2016
15877574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27572989 15877574 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie na parterze o powierzchni 33,77 mkw ( + piwnica ok. 10 mkw). Do ogrzewania wody oraz mieszkania zamontowany jest dwufunkcyjny piec gazowy. Położone jest w spokojnej okolicy - dobre...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

345 000 PLN (10 455 zł/m2)

2
-
33 m2
1932
15876077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27529715 15876077 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m2 w samym centrum Wrocławia w Apartamentowcu na Przedmieściu Oławskim. Lokal mieszkalny jest w pełni rozkładowy, wykończony z użyciem wysokiej klasy materiałów i wysokim standardzie.L...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (20 949 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2024
15876554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27539172 15876554 Funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe ( pierwotnie były to 2 pokoje - zapis w księdze wieczystej - istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego układu)  w niskim zadbanym bloku  z 1996 r.  Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

625 000 PLN (11 574 zł/m2)

3
1
54 m2
1996
15876260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534791 15876260 NOWA NIŻSZA CENA!!!!! SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI!!!PRZYJDŹ, OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ !!! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m², położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Znajduj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (12 950 zł/m2)

2
-
44.4 m2
2004
15876261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534792 15876261 NOWA CENA!!! SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI!!PRZYJDŹ, OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ !!! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m², położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Znajduje się ono ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (12 950 zł/m2)

2
-
44.4 m2
2004
15876140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najem! mieszkanie 2 - kondygnacyjne 27531271 15876140 Pierwszy najem !! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku.mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek, garderoby oraz dużej otwartej przestrzni do pracy lub Cena najmu 4200 ...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15866291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317621 15866291 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu.Dodatkowym atutem nieruchomości jest spektakularny widok – niczym nieprzesłonięta panorama z salonu i kuchni obejmuje Most Grunwaldzki, Odrę, skyline ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (15 251 zł/m2)

3
-
47.8 m2
-