• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 755

15732009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24797623 15732009 0% prowizji od najemcy! 0% tenant commission!Telefon bezpośredni do Agenta: Direct phone number to the Real Estate Agent:5*0*4***8*7*8***5*9*6Wyjątkowa oferta nowoczesnego JEDNOPOZIOMOWEGO mieszkania 4-pokojowego z 2013 roku składającego się m.in. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 400 PLN (58 zł/m2)

4
1
93 m2
2013
15585171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21879571 15585171 Pragniesz odpocząć od zgiełku miasta a jednocześnie mieć świetną bazę wypadową w góry?  Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą !!!Ta atrakcyjna nieruchomość położona w samym centrum Karpacza oferuje nie tylko przepiękne widoki na Śnieżkę, ale również gw...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

330 000 PLN (5 323 zł/m2)

2
1
62 m2
1920
15872108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485590 15872108 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie 60m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka,WC, piwnica,balkon,przedpokój. Ogrzewanie miejskie. W opłatach stałych znajduje się fundusz remontowy,eksploatacja,Co,woda. Okolica cicha i spokojna,teren bogat...

Lubawka (Dolnośląskie, gm. Lubawka)

240 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15872011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27483926 15872011 Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej. W mieszkaniu mamy pełen rozkład czyli: przedpokój z którego rozchodzą...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (11 895 zł/m2)

2
1
48.34 m2
2000
15871984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/Balkon / Inwestycja nad Odrą 27482900 15871984 Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życiaOferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni  38,54mkw zlokalizowane na 3 piętrze.Układ pomieszczeń :- Pokój dzienny z aneksem kuchennym- Łazienka- S...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

648 000 PLN (17 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2027
15857922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135094 15857922 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal zo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2020
15857851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27134400 15857851 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2018
15865701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304873 15865701 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m², położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu – w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji – centrum Wrocławia zapewnia szybki dostęp do najważni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (12 632 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15687688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/73,18 m2/Gotowe do wprowadzenia 23969965 15687688 Nieruchomości Apartament Krzysztof Naskręt 513 383 154                      OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !Do sprzedania duże 2 pokojowe mieszkanie na parterze w miejscowości Wilczków gmina Malczyce. Mieszkanie mierzy 73,18 m2 i na jego powierzchni...

Wilczków (Dolnośląskie, gm. Malczyce)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

2
1
73 m2
1901
15862865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233321 15862865 Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m² znajduje się w bloku z ok2000 roku.Pełna własność oraz stan wykończenia do zamieszkania zapewniają komfortowe warunki.W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc oraz przestronny bal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

734 900 PLN (14 133 zł/m2)

2
-
52 m2
2000
15524719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20493663 15524719 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym. Posiada własne, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

579 000 PLN (4 454 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15860897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27187419 15860897 Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na urlop! Wyjątkowy lokal przy ul. 1 Maja w Kudowie-Zdroju Szukasz miejsca z duszą, które będzie Twoją prywatną oazą spokoju lub doskonałą inwestycją kapitału? Prezentujemy nieruchomość położoną w samym ser...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

339 000 PLN (10 571 zł/m2)

2
1
32.07 m2
1927