• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 723

15431222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18403079 15431222 Szukasz inwestycji w Karpaczu?Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż elegancki, nowoczesny, w pełni wyposażony,  niewymagający wkładu własnego dwupokojowy apartament inwestycyjny. Nieruchomość ta mieści się na pierwszym piętrze apartamentowca zlokaliz...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

611 000 PLN (15 275 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
14823891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 215409 14823891 Oferujemy w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu elegancki przestrzenny apartament. Opisywany lokal mieszkalny znajduje się w Szklarskiej Porębie, jednej z turystycznych enklaw Karkonoszy. Mieszkanie składa się z salonu z przestronnym...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

998 210 PLN (16 100 zł/m2)

2
1
62 m2
2022
15745254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25054095 15745254 Na sprzedaż kawalerka ul. Elewów, Jelenia Góra Lokalizacja: ul. Elewów, Jelenia Góra Powierzchnia: 35,45 m² Piętro: 2. piętro Balkon z przepięknym widokiem na góry Opis nieruchomości: Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej i dobrze ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

279 900 PLN (7 997 zł/m2)

1
1
35 m2
1939
15730511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781318 15730511 **Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem całe poddasze w kamienicy!**Jeśli szukasz klimatycznego i przestronnego mieszkania z duszą ta oferta jest dla Ciebie. **Lokalizacja**: blisko szkoły (SP6), przedszkola, sklepów (Lidl, Biedronka, Rossmann...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

4
1
45 m2
1693
15836371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709529 15836371 Kawalerka 28 m² po remoncie - świetna lokalizacja - Świebodzice, ul. Towarowa Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m² , położone na II piętrze kamienicy przy ul. Towarowej w Świebodzicach. Idealna propozycja za...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

109 000 PLN (3 893 zł/m2)

1
-
28 m2
1930
15863455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, nietuzinkowy apartament nad Odrą 27248798 15863455 Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia Witolda, pierwsza linia zabudowy nad Odrą. Nowoczesne wnętrza zap...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 295 000 PLN (20 887 zł/m2)

2
1
62 m2
2018
15835656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078143 15835656 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m², z dwoma ogródkami! Mieszkanie jest położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na spokojnym osiedlu w Kiełczowie przy ul. Makowej. Układ mieszkania:przestr...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

696 000 PLN (11 600 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15782377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Samo centrum, luksusowy apartament nad Odrą 25842357 15782377 Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia Witolda, pierwsza linia zabudowy nad Odrą. Nowoczesne wnętrza zap...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 295 000 PLN (20 887 zł/m2)

2
1
62 m2
2018
15799132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181874 15799132 Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać - bez remontów, kurzu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Legnicy może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.Lokalizacja:Drugie piętro w kamienicy, w dobrze skomunikowanej części mia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

2
1
52 m2
1922
15824859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633246 15824859 Świetna oferta dla osób, które cenią komfort, niezależność i niskie koszty utrzymania, a jednocześnie chcą mieszkać w spokojnej, świetnie zorganizowanej miejscowości.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze budynku wielorodzin...

Warta Bolesławiecka (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

397 000 PLN (6 508 zł/m2)

2
1
61 m2
1896
15739103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24919559 15739103 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie rozkładowym 3 jasne, bardzo słoneczne pokoje Balkon typu loggia idealny...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

419 000 PLN (6 446 zł/m2)

3
1
65 m2
1982
15527352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20536395 15527352 OKAZJA MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE DO WŁASNEJ ADAPTACJI!Oferujmy do sprzedaży rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem.Na pierwszej kondygnacji mieszkania znajdują się;- osobna kuchnia z oknem, - pokój dzienny z którego wychodzimy na duży b...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (9 373 zł/m2)

3
-
63.8 m2
1980