• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Świdnica

Znalezionych ofert: 99

15872265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488910 15872265 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Osiedle Młodych 35,58 m² + komórka lokatorska 3,71 m² Najważniejsze informacje Lokalizacja: Osiedle Młodych Powierzchnia mieszkania: 35,58 m&a...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

379 900 PLN (10 854 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15871346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27465882 15871346 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje atrakcyjny lokal NA SPRZEDAŻ w centrum Świdnicy!!! PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna własność ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (5 092 zł/m2)

11
-
98 m2
1930
15836639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26714856 15836639 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Wysoki standard Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyremontowanego mieszkania, gotowego do zamieszkania od...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
-
58 m2
1980
15634734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22924970 15634734 Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m², z lokalizowaną na 2. piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

205 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15259105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14054369 15259105 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Ta nieruchomość to prawdziwy klejnot z unikal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15829016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877593 15829016 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja i komfort Świdnica Oferta na wyłączność !!! Na sprz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
140 m2
1940
15829017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26884604 15829017 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m² , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy. Lokal składa się z trzech pokoi i charakteryzuje się...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (5 947 zł/m2)

3
-
57 m2
1940
15860699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27183071 15860699 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m² , położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5 mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (3 852 zł/m2)

3
-
88 m2
1900
15821942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26749556 15821942 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku. Nieruchomość położona jest na 3. piętrze kamien...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

279 900 PLN (5 183 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m². UWAGA!!! NOWA CENA!!! 285000 zł!!! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (6 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1867
15539282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20809428 15539282 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m² , użytkowej 190 m 2 , położony na działce o powierzchni 666 m². Nieruchomość znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 150 000 PLN (3 993 zł/m2)

5
-
288 m2
1980
15852555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036126 15852555 Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m² parter blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne… i są takie, które mają klimat i charakter . To właśnie jedna z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

589 000 PLN (8 414 zł/m2)

2
-
70 m2
1900