• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Bielawa

Znalezionych ofert: 25

15896306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27976338 15896306 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż pomieszczenia hal ,magazynów i lokali warsztatowo-produkcyjnych o łącznej powierzchni ok 12815 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bielawie przy ul. Władysława Grabskiego 1a, Dolny Śląsk.Była...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

8 827 800 PLN (689 zł/m2)

12
-
12815 m2
-
14589123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583 14589123 Wykończony na wysoki standard dworek z osobnym garażem! Łączna powierzchnia działki 0,5h na której znajduje się idealny pod inwestycje dworek o powierzchni 1024,7 mkw + strych ok. 250 mkw!W skład wchodzi bardzo duży holl o powierzchni 42,97 mkw, doda...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

6 500 000 PLN (5 200 zł/m2)

9
6
1250 m2
1910
14672901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105 14672901 Lokal na sprzedaż o powierzchni 20,8 mkw. Idealna inwestycja pod wynajem. W skład nieruchomości wchodzi:- Pomieszczenie o powierzchni 19,5 mkw, które jest bardzo dobrze oświetlone, dzięki dużej witrynie sklepowej.- WC o wielkości 1,3 mkw, praktyczne ...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

87 000 PLN (4 350 zł/m2)

11
1
20 m2
-
15858088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138438 15858088 Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Przedmiotem oferty jest komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m², usytuowane na 3. piętrze zadbanego budynku w Bielawie. Nieruchomość wyr&oacu...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

399 000 PLN (7 389 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15813087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26555488 15813087 DOM W BIELAWIE DOLNEJ - PRZYGOTOWANY DO GENERALNEGO REMONTUUwaga! Jeśli marzysz o prawdziwym spokoju na łonie natury - ta nieruchomość jest dla Ciebie!Ten wyjątkowy dom z dużym ogrodem w Bielawie Dolnej (województwo dolnośląskie), niemal przy samej g...

Bielawa Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

290 000 PLN (2 589 zł/m2)

1
-
112 m2
1970
15868191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
350 m do lasu | 2 min do jeziora | 2015r. | balkon 27369130 15868191 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,06 m², położonego na podwyższonym parterze kameralnego budynku z 2015 roku przy ul. Korczaka w Bielawie. Nieruchomość wyróżnia się spokojną lokalizacją w otoczen...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

489 000 PLN (6 351 zł/m2)

2
1
77 m2
2015
15840503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26777197 15840503 Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² , usytuowane na pierwszy...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

389 000 PLN (6 483 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15399014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661799 15399014 Działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę.Odkryj możliwości jakie daje Ci ta oferta!Znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Bielawa kKiełczowa.A dokładniej w jej północno-zachodniej części, w malowniczej bliskości do lasu i zbiorn...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

325 000 PLN (328 zł/m2)

-
-
991 m2
-
15785352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25876898 15785352 Idealna oferta dla rodzin szukających przestrzeni i bezpieczeństwa, artystów marzących o twórczym azylu oraz osób pracujących zdalnie, które chcą zamienić miejskie biuro na widok lasu!Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom modułowy o powierzchni ...

Bielawa Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

1 650 000 PLN (11 702 zł/m2)

4
2
141 m2
2023
15858101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138757 15858101 Wombat Nieruchomości prezentuje OFERTĘ SPRZEDAŻY MIESZKANIA - BIELAWA, OSIEDLE XXV-LECIA TYLKO U NAS !!!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowanego na cenio...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

270 000 PLN (5 294 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15508773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Produkcyjno Przemysłowy 20115232 15508773 Hala przemysłowa # pow. 12 815 m2 #  działka pow. 14 370 m2 # Bielawa #całkowita pow. hali to 12 815 m2parter obiektu to duża hala o pow. 4 000 m2 i rząd mniejszych pomieszczeń biurowo - warsztatowych o pow. 1 640 m2hala posiada nową posadzkę betonow...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

7 500 000 PLN (585 zł/m2)

11
-
12815 m2
-