• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chrzanów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chrzanów

Znaleźliśmy 4,935 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15883409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675306 15883409 Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta!Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Mieszkanie w stanie do zamieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2008
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15858708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27153741 15858708 4 pokoje po kapitalnym remoncie 2 piętro balkon okolice ul. Głowackiego, ŚwidnicaNa sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w cichej i spokojnej części Świdnicy okolice ul. Głowackiego. Nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

697 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
1
92 m2
1985
15852443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27032910 15852443 Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (10 879 zł/m2)

2
-
33 m2
1950
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15776941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25722053 15776941 MIESZKANIE ŚWIDNICA, okolice LidlaNa sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m(60,4 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowy pokój na strychu), położone na 2. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku.Lokalizacja jest bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

390 000 PLN (5 909 zł/m2)

3
1
66 m2
1939
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym), kuchnia...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15734985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24850486 15734985 REZERWACJA!Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych!IDEALNE POD INWESTYCJE!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.Mie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (6 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1975
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15791262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25989134 15791262 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Podana kwota jest ceną z VAT.Lokal usługowy o powierzchni 337,96 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: -lokal usługowy 337,96 m2*możliwość podzielenia lokalu ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 859 509 PLN (17 387 zł/m2)

11
-
337 m2
-