• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chrzanów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chrzanów

Znaleźliśmy 4,937 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15889405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27849870 15889405 Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie przyjęty standard deweloperski! To wyjątkowa inwesty...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 449 000 PLN (9 113 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15853497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051792 15853497 Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

3
-
130 m2
1920
15836828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721817 15836828 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 950 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
799.95 m2
1900
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15791262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25989134 15791262 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Podana kwota jest ceną z VAT.Lokal usługowy o powierzchni 337,96 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: -lokal usługowy 337,96 m2*możliwość podzielenia lokalu ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 859 509 PLN (17 387 zł/m2)

11
-
337 m2
-
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15786249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900095 15786249 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrumOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Wrocławiem. Blisko nieruchomoś...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1905