• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Karpacz

Znalezionych ofert: 20

15850508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998145 15850508 Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 4 813 m2 z domem w prestiżowej dzielnicy Karpacza- Wilczej Porębie. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z symbolem MU2- dopuszczającym zabudo...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

3 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1925
15895829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962855 15895829 Dwupoziomowy apartament inwestycyjny w Karpaczu topowa lokalizacja. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym osiedlu Leśny Dom przy ul. Przemysłowej w Karpaczu. To propozycja dla osób, które szukają pewnej inwestycji lub ...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

890 000 PLN (8 091 zł/m2)

4
2
110 m2
-
14670685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 31847 14670685 Karpacz, działka rekreacyjna, 1,4544 ha, sprzedam, 499 000 zł Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1,45 ha, położona w Karpaczu przy ulicy Górnej. Działka w większości porośnięta lasem z dojazdem drogą utwardzoną. Najbliższe zabudow...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

499 000 PLN

-
-
14544 m2
-
15650342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23314210 15650342 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym centrum Karpacza z pięknym widokiem na górySzukasz miejsca na własny relaks w górach lub gotowej, dochodowej inwestycji? Ten komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najlepszych lokalizac...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

650 000 PLN (19 118 zł/m2)

2
1
34 m2
2017
15886818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27767976 15886818 Działka budowlana z widokiem na Karkonosze – Ścięgny k. Karpacza Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1482 m², Lokalizacja: Ścięgny (gmina Podgórzyn), zaledwie 3 km od centrum Karpacza.Najważniejsze informacje: Identyfikator ...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

420 000 PLN

-
-
1482 m2
-
15550860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20971061 15550860 **Gotowiec inwestycyjny w Karpacz zarabia od pierwszego dnia**Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 100 m² (75,1 m² użytkowej), położony w nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. 4 pokoje + 2 łazienki salon z komink...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

1 089 000 PLN (10 890 zł/m2)

5
2
100 m2
2015
15712332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat/Blisko centrum/Karpacz 24420031 15712332 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800     Pensjonat w Karpaczu - gotowy biznes w sercu Karkonoszy!!!Na sprzedaż pensjonat o powierzchni użytkowej 296,96 m², położony na działce o powierzchni 117 m2, w najbardziej urokliwej  lokali...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

1 360 000 PLN (4 250 zł/m2)

9
5
320 m2
1983
15549577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20943959 15549577 Polecam wyjątkowy apartament w Karpaczu z pięknym widokiem na Śnieżkę, 5 balkonami i dużym indywidualnym garażem.Na powierzchnię użytkową 97,91 mkw. składa się:Poziom I:-przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 30 mkw., z którego mam...

Karpacz, Wilcza

999 000 PLN (10 203 zł/m2)

4
3
97.91 m2
2010
15585171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21879571 15585171 Pragniesz odpocząć od zgiełku miasta a jednocześnie mieć świetną bazę wypadową w góry?  Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą !!!Ta atrakcyjna nieruchomość położona w samym centrum Karpacza oferuje nie tylko przepiękne widoki na Śnieżkę, ale również gw...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

330 000 PLN (5 323 zł/m2)

2
1
62 m2
1920
15771552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25587370 15771552 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż atrakcyjny i dochodowy pensjonat oraz restauracja w Karpaczu - apartamenty z restauracją gotowe do prowadzenia działalności przez cały rok. Obiekt oferuje w pełni wyposażone apartament...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

6 000 000 PLN (9 820 zł/m2)

12
-
611 m2
-
15739418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24928758 15739418 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ nie szukaj dalej!Ten apartament kupisz tylko u mnie.Apartament inwestycyjny w prestiżowym Hotelu Sanssouci KarpaczCena: 894 000 złPowierzchnia: 32,65 m²Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w sercu Karkonoszy w luksusowym resorc...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

894 000 PLN (27 938 zł/m2)

1
1
32 m2
2025
15431222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18403079 15431222 Szukasz inwestycji w Karpaczu?Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż elegancki, nowoczesny, w pełni wyposażony,  niewymagający wkładu własnego dwupokojowy apartament inwestycyjny. Nieruchomość ta mieści się na pierwszym piętrze apartamentowca zlokaliz...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

611 000 PLN (15 275 zł/m2)

2
1
40 m2
2018