• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 200

15257362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14011245 15257362 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2019 roku, wyposażony w win...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

357 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
34 m2
2019
15448833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18793338 15448833 Grunt położony wzdłuż drogi krajowej numer 94, z dostępnymi mediami ( woda, prąd). Teren podlegający MPZP, wykonane badania gruntu oraz warunki przyłączeniowe na przedmiotowym terenie. Grunt idealny pod zabudowę usługową typu Rietel Park, Stacje Pal...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

674 300 PLN

-
-
6130 m2
-
15336417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16143647 15336417 LOKALIZACJA: Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w Legnicy na osiedlu Kopernik przy ul. Gwiezdnej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal usytuowany jest na I piętrze w dwupiętrowym budynku. Budynek w dobrym stanie technicznym Lokal o powierzchni 90...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

540 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
90 m2
-
15183370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11926488 15183370 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy Placu Wolności. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym stanie technicznym, po remoncie dachu i klatki schodo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

520 000 PLN (4 063 zł/m2)

5
1
128 m2
1920
15705109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA INWESTYCYJNA! DZIAŁKA W CENTRUM LEGNICY 24275114 15705109 ! OKAZJA INWESTYCYJNA ! NR OFERTY: SBDOC9184 Na sprzedaż 12 udziałów w unikalnej nieruchomości w centrum Legnicy! Lokalizacja: Legnica – ścisłe centrum miasta Powierzchnia działki: 6998 m2 Powierzchnia budynków: 5116 m2 Cena: Tylko 150 000 zł...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

150 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
6998 m2
-
15697174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie (87,6mkw) pod działalność gospodarczą 24128032 15697174 4 pokojowe mieszkanie pod działalność gospodarczą – 87,6 m2 w Legnicy Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m2 zlokalizowane w Legnicy, idealnie nadające się zarówno na cele mieszkaniowe, jak i prowadzenie działalności...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

569 000 PLN (6 495 zł/m2)

4
-
87.6 m2
-
15697173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIĘKNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE W CENTRUM LEGNICY 95MKW 24127254 15697173 SPRZEDAŻ KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica DZIELNICA: CNTRUM POWIERZCHNIA: 94,45 m2 ILOŚĆ POKOI: 5 PIĘTRO: 1 Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie dwupozimowe w Legnicy, położone na 1p. w budynku z 2018r. Pow.użytkowa lokalu ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

830 000 PLN (8 788 zł/m2)

5
2
94.45 m2
-
15274849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Tarninów 3 pokoje 16226269 15274849 SPRZEDAŻ NR OFERTY : SLDOC5892 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 64,30 m2 ILOŚĆ POKOI: 3 PIĘTRO: I Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe 2 pokojowe, przedpokój, kuchnia, łazienka o powie...

Legnica, tarninów

329 000 PLN (5 141 zł/m2)

3
1
64 m2
1986
15518413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJOWE MIESZKANIE W LEGNICY - AL. RZECZYPOSPOLITEJ 20342787 15518413 NUMER OFERTY: SLDOC9128 Na sprzedaż jednostronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,6 mkw. Znajduje się ono na parterze w bloku, w korzystej lokalizacji - al. Rzeczypospolitej. Blisko znajduje się szkoła, markety, przychodnia oraz pa...

Legnica, al. Rzeczypospolitej

329 000 PLN (8 989 zł/m2)

2
-
36.6 m2
-
15462969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM 2 KM OD LEGNICY 19119933 15462969 SPRZEDAŻ NR OFERTY: SBDOC9114 KATEGORIA: dom wolnostojący MIASTO: w gminie MIŁKOWICE POWIERZCHNIA: działka- 1917 m2 , DOM 200 m2+ zabudowania gospodarcze LICZBA POKOI: 6 KUCHNIA: 1 ŁAZIENKA: 1 Sprzedaż domu wolnostojącego z ogr...

Legnica, ,

899 000 PLN (4 495 zł/m2)

6
2
200 m2
1920
15386589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE 2 POKOJE 17391956 15386589 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC9055 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 36,70 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 BALKON PIĘTRO: I Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku . Jest w bezpiecznej okolicy...

Legnica, ul. Łowicka

245 000 PLN (6 676 zł/m2)

2
1
36.7 m2
-
15359544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA LEGNICA 16775535 15359544 SPRZEDAŻ Nr oferty: STDOC Kategoria: Działki Lokalizacja: Legnica POWIERZCHNIA - 1 działka 1384 m2 , 2 działka 1455 m2 OPIS Przedstawiamy na sprzedaż 2 działki bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta jak i S3 i A4 z dostępem do drogi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

415 200 PLN (300 zł/m2)

-
-
1384 m2
-